• Polski
  • English
 • Przeprowadzki transport Norwegia Polska

  Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w zakresie transportu przeprowadzki z/do Norwegii : Oslo, Stavanger, Bergen, Trondheim, Drammen, Kristiansand jak i innych miast i wsi w Norwegii to nasza firma chętnie podejmie się wykonania takiej usługi.

  Posiadamy wolne auto Mercedes Sprinter typu kontener o powierzchni ładunkowej 20m3 (8 palet) w dniach 2-11 listopada wraz z podwójną obsadą do pomocy w załadunku i rozładunku

  Oferujemy przewóz każdego rodzaju ładunku lub przeprowadzki w ciągu 48h

  Wykonujemy nie tylko transport i przeprowadzki z Polski do Norwegii i transport przeprowadzki z Norwegii do Polski ale możemy przewieźć ładunek z każdego miejsca w Europie!

  Przeprowadzki Norwegia to bardzo popularny ostatnio ruch wśród naszych rodaków, dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dysponujemy różnorodną flotą samochodową oraz ekipą wykwalifikowanych pracowników, aby pomóc Państwu w organizacji przenisienia do nowego kraju.

  Zapraszamy do skorzystania z oferty. 

  Więcej informacji udzielimy drogą mailową lub telefonicznie!
   Przeprowadzki

   Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.