• Polski
  • English
 • Transport Przeprowadzki Szwajcaria

  Korzystną ofertą jaką możemy Państwu zaproponować są transport i przeprowadzki Szwajcaria z Polski do Szwajcarii, ze Szwajcarii do Polski, ze Szwajcarii do innych krajów Europy oraz przeprowadzki pomiędzy miastami w Szwajcarii takimi jak Berno, Zurych, Genewa, Zug, Lucerna, Bazylea, Lozanna itd…

  Aktualnie posiadamy wolne auto dostawcze o powierzchni 20m3 na trasie Polska – Szwajcaria w dniach 05-10 listopada wraz podwójną obsadą kierowców.

  Naszą domeną jest zróżnicowana flota transportowa, są to auta dostawcze i ciężarowe o różnej specyfikacji, wielkości i ładowności. 

  Oferujemy także usługi dodatowe takie jak demontaż/montaż mebli, pakowanie mienia, załadunek/rozładunek.

  Po szczegóły oferty transport Szwajcaria, przeprowadzki Szwajcaria zapraszamy pod numer telefonu podany na stronie lub do kontaktu mailowego oraz na www.transport-szwajcaria.pl Jesteśmy dla Państwa dostępni 7 dni w tygodniu i odpowiadamy na każde zapytania!
   Przeprowadzki

   Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.