jupitertransport

Spedycja międzynarodowa

Masz towar, który pragniesz dostarczyć do dowolnego miejsca na terenie całej Europy? Współpraca z Jupiter będzie doskonałą decyzją! Oferujemy kompleksowe usługi spedycji międzynarodowej. Pomożemy każdemu zleceniodawcy w organizacji profesjonalnego transportu wszelkiego rodzaju ładunków zagranicę.

W Jupiter organizujemy spedycje międzynarodowe do każdego kraju na kontynencie. Wiemy, jak to robić sprawnie i efektywnie – w branży działamy od lat, obsługując zarówno małych, jak i dużych partnerów. Realizowana przez nas usługa spedycji dotyczy bardzo szerokiej gamy produktów – od produktów żywnościowych i farmaceutyków, przez odzież, meble, okna, drzwi i wyroby budowlane, po transport samochodów, motocykli i maszyn i wiele innych towarów.

Organizujemy transport ładunków częściowych oraz całopojazdowych. Przygotowujemy przewozy ponadgabarytowe, chłodnicze oraz transport ADR. Nasi klienci mogą przy tym liczyć na atrakcyjne ceny na usługi transportowe i spedycyjne zagranicę. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz bliżej poznać naszą ofertę!

Jupiter to:

Spedycja i transport międzynarodowy - wybierz usługi Jupiter

W Jupiter możemy pochwalić się tym, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży TSL, a usługi spedycji międzynarodowej to istotny obszar naszej działalności. Jako spedytor międzynarodowy dokładamy starań, by świadczyć usługi spedycyjne na najwyższym poziomie. Dbamy o bezpieczeństwo towarów oraz ich sprawny i zgodny z procedurami dowóz. Klientom zapewniamy indywidualne podejście i atrakcyjne ceny.

Nasza firma spedycyjna organizuje całopojazdowy, częściowy i drobnicowy przewóz towarów – realizujemy usługi spedycji międzynarodowej FLT i LTL. Na terenie Unii Europejskiej oraz w innych krajach Europy możemy przygotować transport towarów każdego rodzaju, w tym transport ADR oraz transport ponadgabarytowy. Możesz liczyć na sprawne i szybkie dostawy, niezależnie od ilości przewożonego ładunku i jego charakteru oraz zakresu usług (zespół działań Jupiter obejmuje m.in. transport door-to-door, transport just-in-time, obsługę celną czy kompleksową obsługę logistyki na rzecz firmy zleceniodawcy).

Nasza firma spedycyjna działa w obszarze transportu międzynarodowego takich ładunków jak: meble, materace, okna i drzwi, materiały budowlane, odzież, żywność i artykuły spożywcze, leki i farmaceutyki, samochody, motocykle i części samochodowe, sprzęt AGD i urządzenie elektroniczne, dzieła sztuki. To oczywiście tylko najbardziej popularne rodzaje ładunków, którymi się zajmujemy, organizując spedycję międzynarodową w całej Europie. Przewozimy również inne ładunki – skontaktuj się z nami, aby poznać nasze możliwości.

spedycja międzynarodowa

Usługi spedycji międzynarodowej - bezpieczeństwo i terminowość dostaw
Jupiter cechuje:

Sprawdzone rozwiązania logistyczne - transport i spedycja z Jupiter

Spedycja międzynarodowa z Jupiter to nie tylko sprawny przewóz towarów. To szereg usług z branży TSL, dzięki którym możemy zorganizować każdy transport międzynarodowy do krajów Unii Europejskiej oraz innych państw na kontynencie, takich jak Wielka Brytania, Norwegia czy Turcja.

Na klientów Jupiter czeka oferta kompleksowej obsługi zlecenia. Dzięki naszej wiedzy, dobrej organizacji i sumiennej pracy, Twój ładunek znajdzie się w miejscu docelowym we wskazanym czasie. Nasi klienci nie muszą się martwić o jakikolwiek aspekt przewozu – przygotowaniem każdego etapu transportu międzynarodowego zajmiemy się my. Dopilnujemy, aby towary zostały dostarczone do odbiorcy zgodnie z tym, jakie wymagania ma nasz zleceniodawca.

Z Jupiter możesz liczyć na sprawdzone rozwiązania logistyczne. Szczególną uwagę zwracamy na to, by dobierać rzetelnych partnerów, z którymi możemy zorganizować każdy transport międzynarodowy, niezależnie od tego, czy ma on swój początek na terenie Polski czy innego kraju europejskiego. Dobrze znamy się na swoim fachu, dzięki czemu proces spedycji międzynarodowej z Jupiter jest efektywny i spełnia oczekiwania klientów. Ogromne znaczenie ma dla nas satysfakcja naszych partnerów biznesowych, dla których pragniemy świadczyć usługi transportowe na najwyższym poziomie.

flota i pracownicy firmy Jupiter transport

Spedycja międzynarodowa na terenie całej Unii Europejskiej

Wyślij swój ładunek z Jupiter – docieramy do każdego miasta na terenie Unii Europejskiej, a także na terenie kraju.

Zajmujemy się spedycją towarów zarówno do krajów na dalekim zachodzie kontynentu, takich jak Hiszpania czy Portugalia, jak również do tych znajdujących się w Europie Północnej, jak Norwegia, Szwecja i Finlandia, a także do tych, które znajdują się na południu, takich jak na przykład Włochy czy Grecja.

Nasi spedytorzy wyślą Twoje towary do Niemiec, do Francji czy do Wielkiej Brytanii, a także sprowadzą Twój ładunek z tych państw do Polski lub do innego kraju w ramach przewozów kabotażowych. Berlin, Paryż, Madryt, Rzym czy Londyn – to tylko kilka kierunków regularnie przez nas obsługiwanych. Możesz skorzystać z naszych usług organizacji przewozu ładunków do dowolnego miejsca w Europie.

Jako polska firma transportowa możemy zająć się nie tylko spedycją towarów naszych klientów, ale i transportem międzynarodowym tych produktów przy wykorzystaniu własnej floty samochodowej. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia usług spedycji Jupiter.

Spedycja międzynarodowa
ciężarowa

spedycja międzynarodowa ciężarowa

Tir to doskonały środek transportu dużej ilości towarów. Jeśli chcesz zlecić transport międzynarodowy ciężarowy, nasi spedytorzy pomogą Ci w organizacji tego typu przewozu. Dobierzemy odpowiednie środki transportu (laweta, naczepa typu „firanka”, naczepa niskopodwoziowa, etc.), dopasowując je do charakteru ładunku. Wystarczy, że wskażesz nam miejsce docelowe oraz towar, który mamy przewieźć, a my zajmiemy się organizacją takiego przewozu.

Spedycja międzynarodowa specjalistyczna

spedycja międzynarodowa specjalistyczna

Jupiter realizuje także spedycję międzynarodową ładunków wymagających specjalnego traktowania. Jeśli potrzebne są samochody chłodnie, naczepy niskopodwoziowe do przewozu ponadgabarytowego, transport międzynarodowy ADR lub inne specjalistyczne usługi transportowe, zachęcamy do kontaktu. Nasi spedytorzy zadbają o to, by jak najlepiej spełnić oczekiwania każdego klienta.

Spedycja międzynarodowa - cennik Jupiter na usługi spedycji w Europie

Specjalizacją Jupiter jest spedycja drogowa. W jej ramach organizujemy zarówno transport międzynarodowy, jak i transport krajowy. Jeśli chcesz poznać nasz cennik, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby. Dokonamy wyceny transportu i dopasujemy nasze usługi spedycyjne indywidualnie do Twoich wymagań oraz zadbamy o to, by współpraca z naszą firmą oznaczała dla Ciebie jak najniższe koszty. Sprawdź nas!

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top