jupitertransport

Transport międzynarodowy

Przewieź swój ładunek z firmą Jupiter! Oferujemy transport międzynarodowy oraz usługi spedycji realizowane szybko, profesjonalnie i bezpiecznie. Zapewniamy kompleksową obsługę i terminowe dostawy. 

Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnej flocie pojazdów, podołamy każdemu zadaniu – niezależnie od tego, czy mamy zrealizować przewóz towarów dla branży spożywczej lub budowlanej, czy też do transportu jest ładunek ponadgabarytowy.

Usługi międzynarodowego transportu i spedycji realizujemy na terenie całego kontynentu – od Hiszpanii po Ukrainę, od Islandii i Norwegii po Grecję i Turcję. Transport i spedycja międzynarodowa to nasza specjalność – sprawdź nasze rozwiązania logistyczne!

Obsługiwane kierunki

transport Austria

Austria

transport Bługaria

Bługaria

transport Chorwacja

Chorwacja

transport Cypr

Cypr

transport Czechy

Czechy

transport Dania

Dania

transport Estonia

Estonia

transport Grecja

Grecja

transport Węgry

Węgry

transport Irlandia

Irlandia

transport Łotwa

Łotwa

transport Litwa

Litwa

transport Luksemburg

Luksemburg

transport Słowenia

Słowenia

transport Hiszpania

Hiszpania

transport Szwecja

Szwecja

transport Turcja

Turcja

transport UK

UK

transport USA

USA

transport Malta

Malta

transport Portugalia

Portugalia

transport Rumunia

Rumunia

transport Słowacja

Słowacja

Sprawny i szybki transport
międzynarodowy – wybierz usługi firmy
Jupiter!

Jupiter to firma transportowa, na której możesz polegać. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota pojazdów pozwalają nam świadczyć usługi spedycyjne i przewozowe na najwyższym poziomie. 

Naszym klientom pomagamy w profesjonalnej organizacji międzynarodowego transportu drogowego. Realizujemy przewozy ładunków o bardzo zróżnicowanym charakterze – możemy przeprowadzić zarówno międzynarodowy transport leków czy produktów spożywczych, jak i transport mebli, przewóz samochodów i motocykli, czy ładunków ADR lub ładunków ponadgabarytowych.

Regularnie organizujemy transport międzynarodowy do 3,5 tony oraz transport ciężarowy do krajów Europy. Oferujemy bezpieczny i szybki transport ładunków – zapraszamy do tego, abyś zapoznał się bliżej z naszą ofertą!

transport międzynarodowy

Dlaczego warto nas wybrać?

Naszą firmę tworzy
profesjonalny zespół

Oferujemy kompleksowe
usługi transportowe
międzynarodowe

Gwarantujemy
indywidualne podejście
do klienta

Zapewniamy atrakcyjne
ceny usług

Działamy solidnie i j
esteśmy terminowi

Posiadamy nowoczesną
flotę pojazdów i
specjalistyczny sprzęt

Mamy ponad 30 lat
doświadczenia

Spedycja i transport zagraniczny – Jupiter
Twoim partnerem w imporcie i eksporcie

Nasza firma transportu międzynarodowego nie tylko realizuje usługi przewozu, ale i zajmuje się kompleksową obsługą zleceń. Jako spedytor dbamy o to, by klient nie musiał martwić się o cokolwiek, co wiąże się z organizacją transportu.

Na każdym etapie obsługi klient może liczyć na fachowe doradztwo w kwestiach dotyczących transportu międzynarodowego.

Z naszych usług mogą korzystać:

organizacje i instytucje
publiczne

klienci biznesowi – firmy
i przedsiębiorstwa

klienci indywidualni

Międzynarodowe usługi logistyczne Jupiter mają
szeroki zakres. Obejmują:

Handel zagraniczny wymaga solidnego przewoźnika, który zagwarantuje terminowy i bezpieczny transport ładunków. Jupiter jest takim partnerem. Naszym klientom oferujemy sprawdzone rozwiązania logistyczne. Działamy efektywnie i kompetentnie. Gwarancją jakości naszych usług jest nie tylko odpowiednia licencja na transport międzynarodowy, ale i ponad 30 lat doświadczenia oraz wykwalifikowany personel. Współpraca z naszą firmą to klucz do bezpiecznych i terminowych dostaw na każdą odległość.

Z Jupiter sprawnie zorganizujesz transport chłodniczy międzynarodowy, transport dzieł sztuki czy transport palet. Import i export z naszą firmą staje się łatwiejszy. Klientom oferujemy szereg udogodnień takich jak transport door-to-door, bezpośredni kontakt do kierowcy czy możliwość śledzenia transportu na bieżąco dzięki narzędziom do telemetrii samochodowej.

Międzynarodowy transport drogowy – odkryj
ofertę Jupiter

transport po Europie

W Jupiter realizujemy usługi transportu międzynarodowego do każdego miejsca na kontynencie europejskim. Regularnie organizujemy transport do Niemiec, transport do Włoch, do Wielkiej Brytanii czy do Francji. Przewozimy ładunki do Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Łotwy, Litwy i Estonii, a nawet do Islandii. Docieramy do Hiszpanii i Portugalii oraz Grecji i Turcji. Sprawdź nasze możliwości! Z naszych usług mogą też oczywiście skorzystać klienci, których interesuje transport krajowy.

Oferta transportu międzynarodowego –
sprawdź ceny Jupiter!

Cennik usług transportowych zależy od wielu czynników. Na koszt wpływa przede wszystkim odległość oraz rodzaj przewożonego ładunku. Znaczenie ma liczba personelu, który jest zaangażowany w obsługę przewozu. Logistyka międzynarodowa może się także wiązać z wypełnieniem dodatkowych formalności. W kosztach transportu należy na przykład uwzględnić opłaty celne. 

Istotny jest także charakter i zakres usługi – kompleksowa realizacja spedycji międzynarodowej oznacza większy wydatek niż zwykły transport międzynarodowy ładunków. Dlatego cennik Jupiter jest ustalany indywidualnie z klientem, adekwatnie do jego potrzeb i możliwości.

Dbamy zarazem o to, aby nasza oferta transportu międzynarodowego była atrakcyjna, a organizowany przez nas przewóz towarów możliwie jak najtańszy. Konkurencyjna stawka za kilometr jest jednym z tych atutów Jupiter, dzięki którym nasi klienci mają pozytywne opinie o naszych usługach.

Interesuje Cię transport międzynarodowy lub usługi spedycji międzynarodowej? Szukasz firmy do organizacji transportu międzynarodowego? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz maila, a przedstawimy ci naszą ofertę. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top