jupitertransport

Usługi transportowe Wrocław

Jupiter realizuje usługi transportowe dla firm, instytucji i klientów indywidualnych od ponad 30 lat. Działamy również w mieście Wrocław i okolicach oraz w całym województwie dolnośląskim.

Jupiter to zgrany zespół, bazujący na wieloletnim doświadczeniu w branży TSL, profesjonalnej kadrze oraz nowoczesnej flocie samochodowej. Organizujemy transport krajowy i zagraniczny.

Jeśli szukasz usług przewozu ładunków, wypróbuj naszą firmę. Atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta oraz sprawna i fachowa realizacja zleceń to nie jedyne nasze atuty.

Transport Wrocław - usługi firmy Jupiter

Jupiter to firma otwarta na potrzeby klientów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych, dostosowując zakres usług do wymogów konkretnego zlecenia. Jesteśmy elastyczni i szybko reagujemy na ewentualne problemy czy wątpliwości.

Z nami wykonasz  przewóz towarów każdego rodzaju. Posiadamy flotę przystosowaną do wykonywania zleceń o różnym charakterze i specyfice – realizujemy zarówno transport ekspresowy, pojedyncze dostawy, jak również stałe dostawy na kierunkach krajowych i międzynarodowych. 

Postaw na firmę z doświadczeniem i wybierz nasze usługi transportowe we Wrocławiu i w województwie dolnośląskim. Realizujemy:

Jupiter jest firmą, która wykonuje przewozy towarów dla wielu branż. Oferujemy transport mebli, odzieży, leków i sprzętu medycznego, żywności. Realizujemy transport dostawczy artykułów spożywczych oraz innych produktów dla sklepów i hurtowni. Dostarczamy okna i drzwi, materiały budowlane (transport kostki brukowej, cegieł, szyb, konstrukcji z betonu). Wozimy sprzęt AGD i RTV oraz elektronikę (pralki, lodówki, kuchenki, telewizory, komputery, sprzęt do serwerowni).

Organizujemy także transport specjalistyczny, na przykład przewóz gabarytów wszelkiego rodzaju, w tym nienormatywny transport łodzi i jachtów, wielkogabarytowy transport maszyn przemysłowych, rolniczych i budowlanych (np. koparek) i różnego rodzaju pojazdów (np.  wózków widłowych czy sprzętu wojskowego. Jeśli nie jesteś pewien, czy możemy przewieźć Twój ładunek z miasta Wrocław i jego okolic, a także z województwa dolnośląskiego, skontaktuj się z naszymi handlowcami. To najlepszy sposób, by poznać nasze możliwości i poznać naszą ofertę na usługi transportowe.

Z nami wykonasz:

Możesz nam też zlecić:

Dbamy o to, aby ceny na nasze usługi we Wrocławiu i w województwie dolnośląskim były atrakcyjne i miały konkurencyjny charakter. Dokładamy starań, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z naszą firmą. Zlecając usługi transportowe Jupiter, powierzasz swój ładunek specjalistom, którzy profesjonalnie podejdą do obsługi Twojego zlecenia. Jeśli zależy Ci na sprawnej organizacji przewozu towarów, możesz liczyć na naszych fachowców.

Przewozy z firmą Jupiter - transport, spedycja, przeprowadzki

Nasza firma prowadzi regularny załadunek, transport i rozładunek towarów na wielu kierunkach w kraju i w Europie. Działamy zgodnie z ustalonymi harmonogramami, co pozwala nam sprawnie i szybko realizować każde zlecenie. Przewozy organizujemy w dzień i w nocy, w razie potrzeby zapewniając klientom transport ekspresowy czy transport specjalny. Nasze usługi obejmują również spedycję i przeprowadzki. Osoby i podmioty zainteresowane naszą ofertą, zapraszamy do sprawdzenia naszych możliwości transportowych.

Wrocław - transport krajowy i transport międzynarodowy

usługi transportowe Wrocław

Jesteś zainteresowany usługami transportowymi we Wrocławiu lub w województwie dolnośląskim? Z Jupiter możesz liczyć na sprawny i bezpieczny przewóz ładunków, zarówno jeśli chodzi transport krajowy, jak i transport międzynarodowy. Z naszą firmą dotrzesz do każdego miejsca w Polsce oraz zagranicą. Lizbona, Turyn, Drezno, Lwów, Brno, Helsinki czy Zagrzeb – zawsze dotrzemy do celu zgodnie z ustalonym z klientem harmonogramem.

Wrocław - spedycja i usługi logistyczne

transport Wrocław

Nasza firma to nie tylko usługi przewoźnicze. Zajmujemy się również organizacją procesów logistycznych związanych z transportem towarów. Każdy klient może powierzyć nam swój ładunek, a my zajmiemy się całościową organizacją jego przemieszczenia w ramach usługi spedycji. Zapewniamy przy tym stały nadzór nad realizacją zlecenia, monitorowanie przepływu dostaw oraz dokumentacji, obsługę celną i wszelkie inne działania, których może wymagać spedycja we Wrocławiu. Oferujemy także inne usługi logistyczne, na przykład usługi magazynowe. Dzięki nam będziesz mógł skupić się na prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, a my kompleksowo zajmiemy się przepływem ładunków w Twojej firmie.

Wrocław - przeprowadzki w województwie dolnośląskim

firma transportowa Wrocław

Z nami przeprowadzisz się do innego miasta w Polsce lub zagranicą. Przewozimy mienie klientów do dowolnego miejsca na kontynencie. Realizujemy przeprowadzki krajowe i przeprowadzki zagraniczne. Chcesz zmienić miejsce zamieszkania i zamienić Wrocław na takie miasta jak Gdańsk, Warszawa, Poznań czy Lublin? A może przenosisz się do innego miejsca w województwie dolnośląskim, takiego jak na przykład Siechnica, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Długołęka czy Trzebnica? Z Jupiter to nie problem! Podobnie jak przeprowadzka zagraniczna, na przykład Wrocław – Drezno, Wrocław – Kolonia czy Wrocław – Bruksela. Powierz nam swój dobytek, a my zadbamy o to, by bezpiecznie dotarł do celu.

Firma transportowa Wrocław - przewóz towarów z Jupiter

Nasza firma organizuje  transport rzeczy o różnej specyfikacji i gabarytach. Regularnie wozimy meble (transport łóżka, materaca, szaf, kanap, biurek, stołów, etc.), odzież (w tym odzież na wisząco), sprzęt AGD i RTV, środki medyczne i żywnościowe, papier, części samochodowe, palety i kontenery z różnymi produktami. Oferujemy przewóz kas pancernych, sejfów, dzieł sztuki, antyków, obrazów, instrumentów (np. fortepianów). Możemy też pomóc w organizacji transportu produktów chemicznych (np. farb) i materiałów płynnych (np. paliw), materiałów budowlanych, surowców naturalnych (np. piasku i żwiru). Jeśli szukasz kogoś, kto bezpiecznie zrealizuje transport w województwie dolnośląskim, Jupiter jest właśnie dla Ciebie.

W obsłudze transportu ładunków pomaga nam nowoczesna flota pojazdów. Nie ma dla nas znaczenia to, czy jest potrzebny tir z naczepą typu plandeka, czy też bus do 3,5 t lub przyczepa niskopodwoziowa. Wiemy jaki środek transportu dobrać, by było to najbardziej opłacalne do charakteru zlecenia. Jesteśmy przygotowani na każdą okazję. Posiadamy również osprzęt wspomagający załadunek i rozładunek. Gdy jest potrzebna winda załadowcza lub transport HDS, wysyłamy odpowiednie auto i personel do obsługi. Jeśli konieczny jest załadunek i rozładunek ręczny w miejscach bez dostępu do środków rozładunkowych, również jesteśmy w stanie sobie z tym wyzwaniem poradzić.

Usługi transportowe Wrocław - nasz cennik

Tak jak inne firmy transportowe, wycenę usług transportowych przedstawiamy po zapoznaniu się z charakterem zlecenia. Na koszt przewozu ładunków wpływa wiele różnych czynników, m.in. odległość czy rodzaj ładunku. Wszystkie te kwestia należy wziąć pod uwagę. Dbamy jednak o to, aby nasz cennik był atrakcyjny. Skontaktuj się z nami, a się o tym przekonasz.

Jupiter jest firmą, w której satysfakcja klienta jest najważniejsza. Pomaga nam w tym indywidualne podejście, elastyczność i umiejętność dopasowania do potrzeb naszych zleceniodawców. Stosujemy sprawdzone, efektywne rozwiązania logistyczne, dzięki którym gwarantujemy skuteczny i tani transport ładunków należących do naszych klientów z miasta Wrocław i z województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do kontaktu – warto wypróbować nasze możliwości.

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top