jupitertransport

Transport mebli

Jupiter to doskonały wybór, gdy jest Ci potrzebna solidna i doświadczona firma transportowa mebli. Regularnie obsługujemy zlecenia tego typu. Mamy dopracowaną logistykę przewozów i sprawdzone metody pracy, dzięki którym możemy działać szybko, elastycznie i zgodnie z potrzebami klienta.

Nasze usługi obejmują międzynarodowy i krajowy transport mebli. Ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych (m.in. w ramach przeprowadzek). Wykonamy przewóz mebli każdego rodzaju. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Transport mebli - międzynarodowy

Profesjonalnym, bezpiecznym przewozem mebli w Jupiter zajmujemy się od lat. Mamy bogate doświadczenie w obsłudze zleceń ze strony uznanych marek i firm z branży meblarskiej na kierunkach zagranicznych, które zebraliśmy wożąc asortyment dla spółek i przedsiębiorstw, centrów logistycznych oraz sieci sklepów.

Przewozimy również ładunki dla klientów indywidualnych, pragnących sprowadzić do Polski lub wywieźć za granicę antyki, meble wrażliwe na uszkodzenia, dzieła sztuki meblarskiej, ekskluzywne meble czy posiadane mienie.

Jako doświadczony przewoźnik mebli potrafimy szybko i sprawnie zorganizować transport ładunków do dowolnego kraju w Europie. Dzięki wypracowanym przez lata rozwiązaniom logistycznym, możemy zaproponować klientom tanie przewozy mebli do każdego miejsca na kontynencie.

Międzynarodowy transport mebli dla firm

Ze względu na duże zapotrzebowanie na międzynarodowy transport mebli, wielu firmom w Polsce potrzebny jest niezawodny, rzetelny i wiarygodny przewoźnik. Takim partnerem jest firma Jupiter. Gwarantujemy wysoką jakość usług i nieustannie pracujemy nad tym, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów.

Ty również możesz dołączyć do grona firm zadowolonych z usług Jupiter. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo i przedstawić nam swoje potrzeby, aby zapoznać się z naszą ofertą.

Realizujemy transport mebli za granicę każdego rodzaju – zarówno jako transport całopojazdowy, jak i w formie doładowania. Przewozimy meble w dużych i w małych ilościach, wedle zapotrzebowania klienta.

transport mebli

Z naszej oferty korzystają:

Organizujemy transport materacy i łóżek. Zajmujemy się przewozem szaf, komód, półek, regałów, kanap i narożników, sof, stołów i stolików, krzeseł, lamp, blatów kuchennych oraz wielu innych rodzajów mebli i elementów wyposażenia mieszkań.

Przyjmujemy zlecenia transportu mebli każdego typu, niezależnie od tego, czy chodzi o przewiezienie ładunku za granicę, czy też sprowadzenie towarów do Polski.

Z Jupiter przewieziesz:

Organizacja transportu mebli w Polsce i Europie

Jupiter to nie tylko transport mebli międzynarodowy – jesteśmy również doświadczonym spedytorem. Oprócz samego przewozu, podejmujemy się także organizacji takich przedsięwzięć. Wybierając Jupiter, możesz liczyć na kompleksową usługę transportu mebli. 
Nasze oferta obejmuje:

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Naszym partnerom zapewniamy dogodne terminy realizacji usług. Dbamy o to, by nasza współpraca była nie tylko owocna, ale i elastyczna oraz wygodna. Tak planujemy działania, aby nasze usługi były zgodne z oczekiwaniami klientów i umożliwiały im osiągnięcie celów biznesowych w sposób efektywny i wydajny.

Import i eksport mebli - Niemcy, Czechy, Wielka Brytania i inne kraje

przewóz mebli

Wykonujemy profesjonalny transport mebli na wszystkich popularnych kierunkach w Unii Europejskiej. Regularnie obsługujemy trasy z i do Niemiec. Przewozimy meble do Czech, Wielkiej Brytanii i Francji. Organizujemy transport mebli Polska – Holandia, Polska – Słowacja, Polska – Włochy czy Polska – Austria. Docieramy do Belgii, Chorwacji, Hiszpanii, Norwegii i Grecji. Możemy zorganizować przewóz mebli kuchennych, wypoczynkowych czy ogrodowych z lub do każdego kraju Europy.

Bezpieczny transport mebli za granicę

Jeżeli zależy Ci na bezpiecznym przewozie mebli, Jupiter daje Ci pewność, że Twój ładunek dotrze do celu bez uszkodzeń i na czas. Mamy sprawdzone metody zabezpieczenia mienia, dzięki czemu nawet delikatne meble dostarczymy bezproblemowo i w nienaruszonym stanie.

Meble transportowane są przez nas za pomocą nowoczesnej, w pełni sprawnej floty pojazdów. Posiadamy sprzęt niezbędny do tego, aby efektywnie realizować transport mebli (wózki, platforma do transportu, samochód z windą, etc.). Wiemy, kiedy zlecenia transportu mebli lepiej zrealizować busem, a kiedy potrzebna do tego celu będzie odpowiednia naczepa. Potrafimy optymalizować koszty przewozu. To również sprawia, że możemy naszym klientom oferować tanie przewozy mebli.

Krajowy transport mebli z wniesieniem

Jako przewoźnik mebli działamy nie tylko na rynku międzynarodowym, ale i krajowym. Tu także nasze usługi kierujemy do partnerów biznesowych, ale skorzystać z naszej oferty mogą również klienci indywidualni. Transport mebli kurierem nie zawsze jest możliwy. W takich wypadkach na pomoc przychodzi firma Jupiter. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Krajowy przewóz mebli

Firmom z branży meblarskiej oferujemy transport mebli krajowy na atrakcyjnych warunkach. Nasz doświadczony zespół dba o to, aby dostawa mebli była zawsze zgodna z harmonogramem, a obsługa zlecenia miała profesjonalny charakter. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oferujemy bezpieczny transport mebli dla firm. Mamy odpowiednie know-how i wiemy jak zabezpieczyć meble do transportu i jakie rozwiązania logistyczne wykorzystać, by ładunek dotarł do klienta bez uszkodzeń.

Transport mebli międzymiastowy

W zasięgu naszych usług jest cała Polska. Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, Katowice, Gdańsk – to tylko kilka miast, do których regularnie wykonujemy krajowy transport mebli.  Z nami zorganizujesz transport mebli w określone miejsce, niezależnie od tego, czy chodzi o duże, czy małe miasto.

Z oferty na transport mebli międzymiastowy mogą skorzystać nie tylko duże firmy, ale i indywidualni zleceniodawcy. Każdy, komu potrzebna jest usługa na transport mebla między miastami, może zgłosić się do naszej firmy. Działamy również jako firma przeprowadzkowa. Możemy wykonać demontaż mebli i ich ponowny montaż oraz zapewnić wnoszenie mebli i inne usługi, których klient oczekuje.

Transport ze sklepu do domu

Nasza firma transportu mebli może być też wykorzystana, gdy potrzebny jest przewóz mebli kuchennych, wypoczynkowych czy ogrodowych ze sklepu do domu. Możemy zaoferować transport mebli z IKEA, Agata Meble, BRW, Jysk, Abra, Obi, Bodzio i innych sklepów z tego rodzaju asortymentem. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszych możliwości w tym zakresie.

Tani transport mebli - cennik usług

Czy możliwy jest tani transport mebli? Oczywiście! W Jupiter stale udowadniamy, że za kompleksową usługę transportu tego rodzaju ładunku nie trzeba płacić dużo. Dbamy o to, by nasza cena za km miała konkurencyjny charakter i była atrakcyjna dla klienta. Osiągamy to poprzez sprawne działania logistyczne i rozbudowaną sieć połączeń.

Koszt transportu mebli zależy od charakteru i wielkości zlecenia, odległości, przewożonego ładunku, zaangażowanego personelu i sprzętu. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze starając się dobrać najtańszy dla klienta sposób na przewożenie mebli. Ponadto, podmiotom zainteresowanym stałą kooperacją możemy zaproponować korzystne warunki współpracy. Jesteśmy otwarci na negocjacje!

Jupiter to firma transportu mebli, której szukasz. Sprawdź nasze możliwości. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top