jupitertransport

Transport chłodniczy

Wieloletnie doświadczenie w branży TSL, specjalistyczna flota pojazdów i fachowe podejście do każdego zlecenia pozwalają nam realizować transport chłodniczy międzynarodowy i krajowy na wysokim poziomie. Z nami Twoje dostawy towarów wymagających w czasie przewozu niskiej temperatury będą płynne i terminowe.

Doskonale wiemy, jak ważny jest czas transportu produktów spożywczych, leków i towarów, które należy przewozić w kontrolowanej temperaturze, oraz jak duże znaczenie ma jakość usług tego typu. Dlatego nasza firma kładzie nacisk na bezpieczeństwo transportu chłodniczego, planową realizację zleceń oraz wysoki standard obsługi.

Zaufaj naszemu zespołowi i skorzystaj z doświadczenia firmy Jupiter. Powierz nam transport chłodniczy w Polsce lub w Europie. Jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Nasze samochody chłodnie czekają na Twój ładunek!

transport chłodniczy

Transport chłodniczy międzynarodowy - przewozy w temperaturze kontrolowanej

Jesteś importerem albo eksporterem? Masz ładunki, które muszą być transportowane w temperaturze kontrolowanej? Jupiter pomoże Ci zorganizować profesjonalny transport chłodniczy zagranicę!

Jako firma transportowa pomagamy w handlu międzynarodowym. Obsługujemy wszystkie kierunki w Unii Europejskiej oraz kraje pozaunijne. Z Jupiter przewieziesz każdy rodzaj ładunku z zachowaniem kontroli temperatury na kontynencie – cała Europa jest w naszym zasięgu.

Dostarczamy towary na Półwysep Iberyjski (Andora, Hiszpania, Portugalia) oraz do państw Europy Wschodniej (Mołdawia, Ukraina). Na południu jeździmy do takich miejsc jak Włochy i Sycylia czy Grecja i Kreta. Na północy naszymi usługami jest objęta cała Skandynawia (Dania, Szwecja, Norwegia) i Finlandia. Możemy zorganizować transport chłodniczy do Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Czech, Bułgarii oraz innych krajów Zachodniej i Środkowej Europy. Austria, Węgry, Rumunia, Turcja – każdy nasz samochód chłodnia dotrze tam bez problemu.

Międzynarodowy transport chłodniczy z Jupiter to:

Obsługiwane kierunki

transport Austria

Austria

transport Bługaria

Bługaria

transport Chorwacja

Chorwacja

transport Cypr

Cypr

transport Czechy

Czechy

transport Dania

Dania

transport Estonia

Estonia

transport Grecja

Grecja

transport Węgry

Węgry

transport Irlandia

Irlandia

transport Łotwa

Łotwa

transport Litwa

Litwa

transport Luksemburg

Luksemburg

transport Słowenia

Słowenia

transport Szwecja

Szwecja

transport Turcja

Turcja

transport UK

UK

transport USA

USA

transport Malta

Malta

transport Portugalia

Portugalia

transport Rumunia

Rumunia

transport Słowacja

Słowacja

transport Albania

Albania

transport Islandia

Islandia

transport Monako

Monako

transport San Marino

San Marino

transport Ukraina

Ukraina

Transport chłodniczy krajowy w naszej ofercie

Jupiter to nie tylko międzynarodowy transport chłodniczy. Specjalizujemy się też w krajowym transporcie chłodniczym. Gwarantujemy efektywne i atrakcyjne cenowo przewozy towarów w kraju. Z naszą firmą możesz liczyć na tani transport chłodniczy w Polsce. Świetnie sprawdzimy się jako dostawca Twoich produktów.

Specjalistyczne pojazdy chłodnicze oraz doświadczona kadra pozwalają nam zapewniać najwyższe standardy przewozów. Działamy z pełnym zaangażowaniem, dbając o szybkość i terminowość dostaw. Oferujemy kompleksowe podejście, dopasowując zakres i charakter usług do potrzeb i oczekiwań klientów. Z nami Twój towar dotrze do celu bezpiecznie i na czas.

Usługi transportu chłodniczego świadczymy na terenie całej Polski – od Szczecina po Przemyśl, od Jeleniej Góry po Białystok czy Suwałki. Każda polska miejscowość jest w naszym zasięgu. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zdecyduj się na krajowy transport chłodniczy z Jupiter. Zdaj się na nasz profesjonalizm i niezawodność na każdym etapie przewozu.

Spedycja chłodnicza - wybierz nasze rozwiązania

Ważnym elementem oferty Jupiter jest spedycja chłodnicza towarów w kontrolowanej temperaturze, w tym przewóz produktów głęboko mrożonych, nawet do -25 stopni. Klientom oferujemy działania o kompleksowym charakterze. Obejmują planowanie i organizację operacji logistycznej (w tym przygotowanie towaru do przewozu, załadunek, samo przewożenie i rozładunek przesyłki), sporządzanie dokumentacji przewozowej, obsługę celną oraz stały monitoring i nadzór nad finalizacją zlecenia. Dbamy przy tym o bezpieczeństwo i jakość produktów powierzonych naszej firmie, a dedykowani opiekunowie klienta zapewniają wsparcie na każdym etapie procesu.

Logistyka chłodnicza z Jupiter - inne usługi transportu chłodniczego

Klientom oferujemy kompleksową obsługę logistyczną dostaw przewozów. Zajmiemy się całością Twoich procesów logistycznych. Dzięki nam obniżysz koszty działalności swojej firmy i poprawisz efektywność przepływu produktów.

Zapewniamy też usługi magazynowe z kontrolowaną temperaturą. Ponadto, oferujemy wynajem aut na potrzeby magazynowania chłodniczego, np. w sytuacjach awaryjnych. Klient wykorzystujący nasze samochody chłodnie jako magazyn czasowego składowania towarów może liczyć na potwierdzenia zachowania stałej temperatury, np. w formie wydruku.

Profesjonalne usługi spedycji i transportu chłodniczego

Jako firma transportowa, oferująca usługi przewozów chłodniczych, przestrzegamy rygorystycznych przepisów i regulacji branżowych. Posiadamy niezbędne pozwolenia, a nasze samochody chłodnie mają odpowiednie certyfikaty (np. świadectwo ATP). Zapewniamy zgodność działań z systemem HACCP oraz z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (DPD). Dla naszych klientów to gwarancja tego, że powierzone nam produkty są przewożone zgodnie z najwyższymi standardami. W razie potrzeby dbamy o uzyskanie wymaganych zezwoleń, np. na transport ADR.

Transport chłodniczy ma kluczowe znaczenie dla wielu gałęzi gospodarki. Dlatego ofertę na transport w warunkach chłodniczych kierujemy między innymi do branży gastronomicznej, spożywczej, motoryzacyjnej, produkcyjnej, farmaceutycznej czy medycznej. Szczególnie istotne miejsce w transporcie chłodniczym ma żywność. Aby na półkach sklepowych znajdowały się świeże artykuły żywnościowe, a Twoi partnerzy biznesowi mogli wykorzystywać odpowiedniej jakości produkty, Jupiter pomoże Ci w zapewnieniu terminowych dostaw.

Jak organizujemy transport chłodniczy?

Naszym priorytetem jest profesjonalny transport chłodniczy. Pragniemy organizować przewóz towarów w sposób szybki i bezpieczny. Powierzone nam ładunki nie utracą swoich walorów i dotrą do odbiorców i konsumentów w nienaruszonym stanie. Błyskawicznie reagujemy na problemy, pracując na dobre opinie klientów. Chcemy zapewnić naszym partnerom najwyższy standard usług transportu chłodniczego.

Z Jupiter możesz liczyć na:

Transport w temperaturze kontrolowanej - przewóz towarów z Jupiter

Jupiter zapewnia m.in. transport mrożonek, transport produktów spożywczych, transport ADR, transport leków w temperaturze kontrolowanej, transport sprzętu medycznego. Jesteśmy wszechstronni i naszymi chłodniami transportujemy wszelkie rodzaje ładunków.

Przewozimy:

Oferujemy chłodniczy:

Obsługujemy także zlecenia na transport intermodalny.

Dysponujemy wysokiej jakości taborem samochodowym. Nasza flota jest w pełni sprawna, a w jej użytkowaniu spełniamy niezbędne normy sanitarne. Posiadamy w tym zakresie wymaganą dokumentację (np. książeczki kontroli weterynaryjnej). Komory naczep są szczelne, czyste i regularnie myte, zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Dzięki naszej flocie sprawnie realizujemy zlecenia na transport chłodniczy w warunkach kontrolowanej temperatury. Klienci mogą liczyć na dostęp do GPS i stały kontakt z kierowcami, a termografy zapewniają monitoring temperatury w czasie rzeczywistym, z możliwością wydrukowania zapisu i sporządzenia raportu o utrzymywanych w czasie przewozu temperaturach.

Z Jupiter nie musisz martwić się o to, jak przebiega transport chłodniczy! Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie organizacji i realizacji transportu chłodniczego.

Transport chłodniczy do 3,5t

Z Jupiter zorganizujesz transport chłodniczy do 3,5t. Nasze pojazdy wyposażone w agregaty chłodnicze doskonale nadają się do przewozu niedużych ilości towarów, nawet na bardzo duże odległości. Świetnie sprawdzają się jako samochody dostawcze. Nasze furgony zapewniają odpowiednią temperaturę, gwarantując właściwe warunki przewozowe każdego typu ładunków. Chłodniczy bus wyposażony w izolowaną skrzynię ładunkową to doskonałe rozwiązanie niezależnie od tego, czy potrzebny jest przewóz świeżych artykułów spożywczych, transport żywności mrożonej czy też mają być transportowane produkty farmaceutyczne, kosmetyki lub inne towary.

Transport samochodami chłodniami

W Jupiter możemy przewieźć towar w większych ilościach. Służą nam do tego pojazdy chłodnicze z naczepami o odpowiednio dużej ładowności. Izotermy, lodownie, chłodnie, naczepy z chłodniami dwukomorowymi (pozwalającymi na transport ładunków w dwóch różnych temperaturach w jednym pojeździe), chłodnie hakowe, naczepy typu doppelstock – mamy doświadczenie w użytkowaniu każdej z tych metod przewozu chłodniczego. Możesz być pewien, że optymalnie dobierzemy rodzaj transportu do charakteru zlecenia.

Transport chłodniczy kontenerowy

Na Jupiter możesz liczyć, gdy potrzebujesz przewieźć kontenery izotermiczne. Obsługujemy transport kontenerów chłodniczych zarówno w kraju, jak i zagranicą. Jako że kontenery są często wykorzystywane w transporcie morskim, bezproblemowo dowieziemy je lub odbierzemy z każdego portu w Europie i w Polsce.

Usługi transportu chłodniczego Jupiter - nasz cennik

Stawki za przewozy i cena za km zależą od wielu czynników. Na cennik wpływa między innymi rodzaj towaru, wielkość i ilość ładunku, dystans, krajowy lub międzynarodowy charakter zlecenia, specyficzne wymagania temperaturowe i przewozowe danych produktów, a także inne czynniki, takie jak sposób pakowania czy wartość towarów. Dlatego ceny za transport chłodniczy zawsze ustalamy indywidualnie. Wyślij do nas zapytanie, a przedstawimy Ci naszą wycenę usługi.

Wybierz profesjonalistów w transporcie chłodniczym!

Doskonale wiemy, czym jest transport chłodniczy i jak należy go organizować. Jupiter to obsługa zleceń na wysokim poziomie. Dowozimy przesyłki w nienaruszonym stanie, a ofertę dopasowujemy do indywidulanych potrzeb klientów. Skontaktuj się z nami i zapytaj o nasze usługi. Niezależnie od tego, czy chodzi o transport chłodnią, spedycję chłodniczą czy magazynowanie towarów w kontrolowanych temperaturach, możesz liczyć na firmę Jupiter!

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top