jupitertransport

Usługi transportowe Bytom

Potrzebujesz transportu w okolicach Bytomia? Sprawdź naszą ofertę! Jupiter to jeden z polskich liderów w branży TSL. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozie różnego rodzaju towarów. Świadczymy bezpieczne i sprawne usługi transportowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Oferujemy przewozy towarów, spedycję, przeprowadzki oraz usługi logistyczne. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów oraz doświadczonym, zaufanym kierowcom możemy zagwarantować, że Twój ładunek dotrze bezpiecznie z Bytomia do każdego miejsca w Polsce oraz w Europie.

Transport Bytom - usługi firmy Jupiter

Firma Jupiter to nie tylko specjalista w transporcie różnorodnych produktów, ale także potencjalny partner biznesowy dla firm działających w różnych branżach. Naszym klientom oferujemy szereg usług logistycznych związanych z transportem towarów w Bytomiu.

Nie ma dla nas znaczenia, czy Twoja firma jest związana z mającymi historyczne znaczenie dla Bytomia górnictwem czy hutnictwem, czy też działa w jednej z dynamicznie rozwijających się w okolicy branż, np. zbrojeniowej, energetycznej, elektronicznej, odzieżowej czy spożywczej. W naszej firmie wykonujemy regularny transport odzieży do wielu miejsc w kraju i zagranicą. Przewozimy części samochodowe, meble, AGD, żywność i wiele innych ładunków. Bytom, jako znaczące centrum produkcyjne, jest istotnym punktem na mapie wykonywanych przez nas operacji logistycznych.

Oświetlenie, odzież, części do maszyn… naszej firmie spedycyjnej możesz zlecić przewóz towarów wszelkiego rodzaju. W Jupiter poradzimy sobie z każdym zadaniem! W Bytomiu i jego okolicach realizujemy:

Oferujemy transport specjalistyczny w tym przewóz gabarytów, np. transport maszyn czy nienormatywny transport łodzi i jachtów. Specjalizujemy się w transporcie produktów chemicznych, papieru, leków, dzieł sztuki i innych towarów wielko- i małogabarytowych.

Z nami wykonasz:

Zapewniamy przewozy ładunków w Bytomiu i całym województwie śląskim w przystępnych cenach. Zapewniamy profesjonalną obsługę i sprawną realizację przewozu Twojego ładunku. Zlecisz nam:

Przewozy z firmą Jupiter - transport, spedycja, przeprowadzki

Oferujemy usługi transportowe w Bytomiu i okolicach. To zarówno przewóz standardowych ładunków, jak i transport specjalny. Pomagamy w organizacji szybkich przeprowadzek z i do Bytomia, a także w okolicznych miejscowościach. Cieszymy się renomą i zaufaniem. Mamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży TSL.

Bytom - transport krajowy i transport międzynarodowy

usługi transportowe Bytom

Z Jupiter nie musisz się przejmować organizacją przewozu i to bez względu na odległość. Wystarczy, że wskażesz nam ładunek i podasz cel, a my zajmiemy się resztą. Regularnie kursujemy do takich miast jak Gdańsk, Białystok, Lublin, Warszawa, Kraków, Wrocław, Częstochowa czy Szczecin.

Realizujemy transport krajowy i transport międzynarodowy. Jeździmy do Niemiec, Francji, Węgier, Wielkiej Brytanii, Czech, Słowacji i wielu innych państw.

Bytom - spedycja i usługi logistyczne

transport Bytom

Chcesz zorganizować kompleksowy transport towarów i szukasz profesjonalnej firmy, która wykona dla Ciebie usługę taką jak spedycja w Bytomiu? Zapewniamy usługi spedycyjne i logistyczne. Po prostu daj nam znać, a zajmiemy się resztą. Magazynowanie, planowanie, transport – Twój towar będzie odebrany i dostarczony szybko i bezpiecznie.

Bytom - przeprowadzki w województwie śląskim

firma transportowa Bytom

Chcesz zmienić miejsce zamieszkania, przenieść niewielkie biuro czy całą firmę? A może marzysz o przeprowadzce za granicę, na przykład do Rzymu czy Paryża? Czekamy na zlecenie! Małe i duże przeprowadzki krajowe i zagraniczne to nasza specjalność. W Jupiter przeprowadzisz się w dowolne miejsce w Polsce i poza jej granicami!

Firma transportowa Bytom - przewóz towarów z Jupiter

Wybierając Jupiter, stawiasz na profesjonalizm i jakość. Nasza nowoczesna flota pojazdów oraz doświadczona załoga świetnych kierowców gwarantują Ci sprawny transport Twoich towarów. Dzięki regularnym przeglądom utrzymujemy pojazdy w doskonałej kondycji, abyś mógł być pewny, że Twój ładunek dotrze na czas i w nienaruszonym stanie.

Posiadamy ciężarówki typu TIR, busy o ładowności do 3,5 tony, a także lawety i przyczepy niskopodwoziowe. Niektóre z naszych pojazdów wyposażone są w takie opcje jak np. winda załadowcza, która umożliwia łatwe załadunek i rozładunek. Dodatkowo oferujemy transport HDS, który ułatwia przewóz ciężkich ładunków, w tym kontenerów i palet. Nasza flota obejmuje także specjalne pojazdy przystosowane do przewozu odzieży na wieszakach, zapewniając bezpieczny transport dla tego typu towarów.

Z naszym doświadczeniem w transporcie rzeczy małych, dużych i nietypowych nie musisz martwić się o szczegóły. Przewieziemy Twoją elektronikę i domowe AGD (np. pralki, lodówki, zmywarki), zapewnimy bezpieczny transport mebli, dzieł sztuki i innych produktów, takich jak materace, łóżka czy kanapy. Potrafimy zorganizować przewóz dostawczy artykułów spożywczych, leków i innych towarów wymagających specjalnych warunków w trakcie jazdy. Jeśli chodzi o przewóz dużych rzeczy, np. koparek czy maszyn budowlanych, także się nim zajmiemy. A jeśli interesuje Cię transport wielkogabarytowy i przewóz aut, motocykli, czy wózków widłowych – jesteśmy do usług!

Masz wyjątkowe potrzeby i cenne rzeczy do przetransportowania? Nie ma sprawy! Wykonujemy również przewóz sejfów, kas pancernych, antyków, dzieł sztuki i obrazów.

Zrealizujemy spedycję lub przewóz dużych instrumentów (np. organów i fortepianów), a także materiałów konstrukcyjnych i budowlanych: paliw, szyb, cegieł, elementów konstrukcyjnych z betonu, kostki brukowej, żwiru i piasku. Jeśli mieszkasz w Bytomiu lub okolicach, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług.

Usługi transportowe Bytom - nasz cennik

Wszystkie firmy transportowe ustalają cennik indywidualnie, zależnie od zakresu usług. My też! Bez względu na to, czy przewozisz dużo, czy mało, czy to na krótką, czy długą trasę – zachęcamy do sprawdzenia oferty! Znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i zaoferujemy korzystną, uczciwą cenę.

Tani transport nie musi oznaczać braku pewności i obaw o bezpieczeństwo produktów. W  Jupiter oferujemy atrakcyjne ceny, szeroki wybór nowoczesnych pojazdów i 30-letnie, branżowe doświadczenie. Szybki i bezpieczny transport towarów z Bytomia do każdego miejsca w Polsce i w Europie? Tak! Zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy ofertę.

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top