jupitertransport

Usługi transportowe Radom

Przewozy towarów, spedycja, obsługa logistyczna dla firm, przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych, a także przeprowadzki, to tylko niektóre usługi, jakie Jupiter oferuje klientom z Radomia i okolic. Jeśli interesują Cię usługi transportowe w województwie mazowieckim, skontaktuj się z naszą firmą.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży TSL. Przewozimy ładunki już od ponad trzydziestu lat. Jesteśmy solidną firmą, stawiającą na dobre, bezpośrednie relacje z klientem. Sprawdź nas, a przekonasz się, że transport krajowy czy zagraniczny można wykonywać szybko i efektywnie, a przy tym w niewygórowanej cenie.

Transport Radom - usługi firmy Jupiter

Dbamy o to, by usługi logistyczne Jupiter były świadczone na najwyższym poziomie. Realizujemy potrzeby naszych partnerów biznesowych w taki sposób, by zadowolony ze współpracy klient chciał ponownie skorzystać z naszej pomocy. Jeśli zatem masz ładunek do transportu z miasta Radom lub z innego miejsca na Mazowszu, skontaktuj się z naszą firmą i zapoznaj się z naszą ofertą. Zdecyduj się na przewóz towarów z firmą Jupiter!

Działania Jupiter obejmują usługi transportowe w Radomiu i w województwie mazowieckim o bardzo szerokim charakterze. Realizujemy:

Jupiter działa na rzecz partnerów funkcjonujących w wielu różnych branżach. Obsługujemy firmy odzieżowe, sklepy, hurtownie, centra logistyczne, magazyny, zakłady przemysłowe i produkcyjne, przedsiębiorstwa, instytucje, biura oraz wiele innych podmiotów. Z Jupiter zrealizujesz przewóz mebli (choćby materaca, łóżka, stołu czy szaf), okien, drzwi i materiałów budowlanych, sprzętu AGD (pralki, lodówki), ale możesz też liczyć na transport specjalistyczny. Oferujemy przewóz gabarytów, np. nienormatywny transport łodzi i jachtów, transport maszyn rolniczych, przemysłowych i budowlanych (np. koparek), jak również transport chłodniczy czy transport ładunków niebezpiecznych.

Z nami wykonasz:

Możesz nam też zlecić:

W Jupiter możesz liczyć na indywidualne podejście i kompleksową obsługę. Od lat organizujemy przewozy ładunków z Radomia i w województwie mazowieckim, zapewniając regularne dostawy dla naszych stałych partnerów oraz klientów okazyjnie korzystających z naszych usług. Dbamy przy tym o niskie ceny transportu. Sprawdź nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Przewozy z firmą Jupiter - transport, spedycja, przeprowadzki

Jupiter to sprawne usługi transportowe. Nasza firma prowadzi regularne załadunki towarów, transport i dostawy na terenie kraju i Europy. Organizujemy przewozy standardowych ładunków, jak i transport specjalny, realizując transport chłodniczy (np. transport dostawczy artykułów spożywczych) czy transport wielkogabarytowy. Organizujemy przewozy w dzień i w nocy, a nasza flota jest dostosowana do transportu ładunków o różnej specyfikacji. Realizujemy także usługi spedycji i przeprowadzek.

Radom - transport krajowy i transport międzynarodowy

usługi transportowe Radom

W Jupiter organizujemy zarówno transport krajowy, jak i transport międzynarodowy. Z Radomia i okolic dostarczymy każdy ładunek do dowolnego miejsca w Polsce i w Europie. Dla nas nie ma różnicy, czy chodzi o takie miasta jak Lublin, Częstochowa, Łódź, Poznań, Warszawa lub Olsztyn, czy też Bruksela, Sztokholm, Dublin, Manchester, Barcelona lub Neapol. Nasi klienci mogą zaś mieć pewność, że powierzone nam towary dotrą do każdego z tych miejsc bezpiecznie i szybko.

Radom - spedycja i usługi logistyczne

s

Oferta Jupiter obejmuje również obsługę logistyczną i spedycyjną. W kompleksowy sposób podchodzimy do potrzeb naszych partnerów, zajmując się organizacją całego procesu logistycznego przewozu ładunków. Jeśli jest Ci potrzebna spedycja w Radomiu i pragniesz przeprowadzić transport profesjonalnie, powierz nam swój ładunek. Monitorujemy przepływy dostaw i dokumentacji, sprawujemy stały nadzór nad przesyłką oraz zapewniamy usługi magazynowe. Pomagamy w kwestiach administracyjnych i oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie transportu towarów.

Radom - przeprowadzki w województwie mazowieckim

firma transportowa Radom

Ważnym elementem oferty Jupiter są przeprowadzki krajowe i zagraniczne. Usługi tego rodzaju wykonujemy od lat. Mamy bogate doświadczenie w tym zakresie. Jeśli chcesz przenieść się z Radomia do Warszawy lub Krakowa, albo gdy interesuje Cię przeprowadzka z Radomia do Wiednia, Berlina czy Londynu, zgłoś się do naszej firmy. Pomożemy Ci w organizacji tej operacji i zadbamy o to, by Twoje mienie bezpiecznie dotarło do nowego lokum – niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy reprezentujesz biuro, firmę, instytucję lub inny podmiot prawny.

Firma transportowa Radom - przewóz towarów z Jupiter

W Jupiter korzystamy z nowoczesnych, w pełni sprawnych, specjalistycznych pojazdów. Stale rozwijamy tabor, aby zapewnić bezpieczny transport towarów i oferować usługi transportowe wysokiej jakości. Transport rzeczy umożliwiają nam różne rodzaje samochodów.

Bogaty wybór środków transportu sprawia, że jesteśmy przygotowani na każdą okazję, niezależnie od tego, czy potrzebny jest tir, laweta, naczepa niskopodwoziowa, naczepa typu “plandeka” czy też bus do 3,5 t. Posiadamy auta, które pozwalają nam wozić odzież na wisząco. Mamy samochody, które pozwalają na transport HDS, a także takie, przy których zamontowana jest winda załadowcza.

Wozimy każdy rodzaj ładunku. Umożliwiamy spedycję i transport standardowych produktów, takich jak elektronika, sprzęt AGD czy artykuły żywnościowe, jak również materiałów płynnych (np. paliw), materiałów budowlanych (szyb, kostki brukowej, elementów z betonu), surowców naturalnych, np. piasku, żwiru, a także bardziej niszowych lub wymagających specjalistycznego podejścia – na przykład wózków widłowych, sejfów, kas pancernych, antyków, dzieł sztuki, obrazów, instrumentów o dużej wadze i rozmiarze (choćby fortepianów). Jeżeli w Radomiu lub okolicach szukasz firmy, która wykona dla Ciebie usługi transportowe, zgłoś się do nas. Zadbamy o to, aby Twój ładunek dotarł do celu szybko i bezpiecznie, niezależnie od jego rodzaju.

Usługi transportowe Radom - nasz cennik

Standardem jest to, że firmy transportowe proponują wycenę usługi dopiero po zapoznaniu się z potrzebami klienta. Na cennik wpływa wiele czynników o zmiennym charakterze.

Odległość, krajowy lub zagraniczny charakter przewozu, wielkość ładunku i jego rodzaj, typ wykorzystywanego sprzętu, ewentualne ponadstandardowe działania, które należy podjąć, by zrealizować transport, różny zakres usług – to tylko kilka kwestii, które trzeba brać pod uwagę przy wycenie.

Dlatego zachęcamy zainteresowanych naszymi usługami w województwie mazowieckim oraz w samym mieście Radom i okolicach do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i przedstawimy naszą ofertę na usługi transportowe.

Jupiter to sprawdzone i efektywne rozwiązania logistyczne w konkurencyjnych cenach. To tani transport, fachowa obsługa o kompleksowym charakterze i wysoka jakość usług logistycznych. Powierz nam swój ładunek, a szybko i sprawnie trafi on tam, gdzie sobie tego życzysz!

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top