jupitertransport

Usługi transportowe Lublin

Szukasz firmy transportowej z doświadczeniem? Jupiter to świetny wybór. Realizujemy usługi transportowe dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji, a także dla osób prywatnych. Działamy zarówno na terenie Lublina, jak i całego województwa lubelskiego. Zleć nam przewóz towarów, usługi spedycji, usługi przeprowadzkowe albo inne usługi logistyczne.

Kiedy powierzasz swój ładunek firmie przewozowej, na pewno zależy Ci na bezpiecznym i terminowym wykonaniu usługi. Dlatego Jupiter cechuje się profesjonalizmem w realizacji wszelkich powierzonych zadań – zarówno w przypadku przewozów krajowych, jak i międzynarodowych. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, które obsługiwane są przez fachowców z doświadczeniem – dzięki temu masz gwarancję, że Twój ładunek bez przeszkód dotrze do miejsca docelowego.

Transport Lublin – usługi firmy Jupiter

W Jupiter stawiamy na fachowców. Żaden rodzaj ładunków nie stanowi dla nas problemu, a przewóz towarów realizujemy zarówno jednorazowo, jak i w ramach stałej współpracy. Jeżeli potrzebujesz usług logistycznych w Lublinie lub województwie lubelskim, sprawdź nas!

W ofercie firmy Jupiter znajdziesz rozmaite usługi transportowe. W Lublinie i w województwie lubelskim realizujemy:

Przewozy towarów to usługa wykorzystywana w wielu branżach. Dla przedsiębiorstw organizujemy kompleksowy transport dostawczy żywności i odzieży, a także przewóz innych produktów czy materiałów wykorzystywanych w sklepach i hurtowniach. Dostarczamy surowce i wyroby browarnicze, preparaty lecznicze, wyroby medyczne i odczynniki laboratoryjne, a także przewozimy ciągniki i inne maszyny rolnicze. Dysponujemy pojazdami umożliwiającymi transport chłodniczy o parametrach odpowiednich dla różnego typu produktów. Tysiące zrealizowanych dostaw pozwalają nam z powodzeniem wykonywać transport okien, drzwi i materiałów budowlanych, np. transport kostki brukowej, profili aluminiowych, szyb oraz elementów z betonu. Jesteśmy przygotowani również do przewozu mebli oraz sprzętu RTV i AGD, takiego jak telewizory, pralki, lodówki, kuchenki, oraz urządzeń elektronicznych (komputery czy sprzęt do serwerowni).

Potrzebujesz przewieźć coś większego lub niestandardowego? Żaden problem! W katalogu naszych usług znajduje się także transport specjalistyczny. Kompleksowo organizujemy przewóz gabarytów, jak na przykład nienormatywny transport maszyn budowlanych. Z powodzeniem dostarczamy zarówno urządzenia przemysłowe, jak i łodzie czy jachty.

Z nami wykonasz:

Możesz nam też zlecić:

Profil naszej działalności jasno pokazuje, że zajmujemy się transportem kompleksowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy realizować zlecenia ekonomicznie, co przekłada się na ceny usług. Jeśli szukasz profesjonalnego i bezpiecznego transportu ładunków w Lublinie i województwie lubelskim, a w dodatku zależy Ci na atrakcyjnej cenie, to Jupiter będzie świetnym wyborem.

Przewozy z firmą Jupiter - transport, spedycja, przeprowadzki

W Lublinie i okolicach oferujemy transport nie tylko standardowych ładunków, ale także transport specjalny. Możesz nam zlecić zarówno spedycję rozmaitych towarów, jak i pomoc w przeprowadzce.

Lublin – transport krajowy i transport międzynarodowy

usługi transportowe Lublin

Chcesz wiedzieć, jak wygląda współpraca z nami? Po wybraniu usługi, której potrzebujesz, wskazujesz rodzaj ładunku i miejsce jego przechowywania oraz adres docelowy. Cała reszta jest po naszej stronie – dobieramy odpowiedni sprzęt i personel i planujemy transport krajowy zgodnie z Twoimi potrzebami. Systematycznie kursujemy do miast takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, Rzeszów czy Białystok. Jeździmy także do mniejszych miast i miejscowości w każdym województwie.

Oczywiście z równą dbałością organizujemy również transport międzynarodowy. Z nami przewieziesz towary do bezpośrednich sąsiadów Polski, np. do Niemiec, Czech czy Litwy, a także w dalsze zakątki Europy – do Wielkiej Brytanii czy Francji.

Lublin – spedycja i usługi logistyczne

transport Lublin

W firmie Jupiter zajmujemy się nie tylko transportem, ale także spedycją i innymi usługami logistycznymi, takimi jak np. usługi magazynowe. Organizujemy kompleksowy przewóz towarów z punktu A do punktu B – przygotowujemy szczegółową dokumentację transportową, przeprowadzamy ewentualną odprawę celną, zajmujemy się ubezpieczeniem przewożonych ładunków – czyli robimy wszystko, czego wymaga spedycja w Lublinie.

Lublin – przeprowadzki w województwie lubelskim

firma transportowa Lublin

Planujesz zmianę miejsca zamieszkania lub przeniesienie firmy pod inny adres? Z usługami Jupiter przeprowadzki zarówno biura, jak i całego magazynu, nie stanowią problemu. Przenosisz się z Lublina do Warszawy, Krakowa czy Wrocławia albo z Lublina do Berlina, Madrytu lub Londynu? Zgłoś się do nas! Pomożemy Ci w każdym etapie przeprowadzki krajowej i zagranicznej. Twoje rzeczy będą bezpieczne i dotrą na czas do wskazanego miejsca.

Firma transportowa Lublin - przewóz towarów z Jupiter

Sprawny i profesjonalny transport zależy przede wszystkim od floty pojazdów. W Jupiter dysponujemy nowoczesnymi, specjalistycznymi samochodami, które zapewniają naszym klientom bezpieczny przewóz ładunków i transport rzeczy na najwyższym poziomie.

Wszechstronność naszej oferty to zasługa bogatej bazy pojazdów służących do transportu. Jesteśmy przygotowani na przeróżne typy zleceń – obsługujemy zarówno przewozy, w których potrzebny jest tir z naczepą niskopodwoziową albo tą typu „plandeka”, jak i te wymagające busów do 3,5 t. Dysponujemy pojazdami z windą załadowczą oraz samochodami ciężarowymi z hydraulicznym dźwigiem, dzięki czemu zrealizujemy transport HDS. Mamy możliwość transportu odzieży na wisząco.

Oferujemy przewóz i spedycję ładunków standardowych, zawierających żywność, elektronikę czy sprzęt AGD, a także płynów (np. paliw). Zajmujemy się dostarczaniem na teren budowy materiałów budowlanych – profili aluminiowych, szyb, okien, artykułów z betonu, kostki brukowej – oraz surowców – piasku, żwiru. Bogate doświadczenie pozwala nam z powodzeniem realizować zlecenia transportu specjalistycznego o różnym stopniu skomplikowania – jak np. przewóz fortepianów czy innych instrumentów o nieregularnym kształcie i dużym rozmiarze, antyków, obrazów i pozostałych dzieł sztuki. Przewozimy także wózki widłowe, sejfy i kasy pancerne. Potrzebujesz usług transportowych w Lublinie lub okolicach? Zgłoś się do nas, a zagwarantujemy, że Twój ładunek dotrze do celu szybko i bezpiecznie.

Usługi transportowe Lublin – nasz cennik

Cena usług w tej branży zależy od wielu czynników. Najczęściej firmy transportowe sporządzają indywidualną wycenę do każdego zlecenia – typ ładunku, jego ilość i odległość do pokonania to tylko część informacji potrzebnych do oszacowania kosztów realizacji danej usługi. Nie podajemy konkretnego cennika, ale zawsze gwarantujemy atrakcyjność cen. Prześlij nam informacje o usłudze, której potrzebujesz, a prześlemy Ci szczegółową wycenę.

Szukasz sprawdzonej firmy transportowej z doświadczeniem i szerokim wachlarzem usług? Zależy Ci na bezpieczeństwie przewozu towarów i dostawach w terminie? W Jupiter masz to wszystko – razem z fachową obsługą i indywidualnym podejściem. Tani transport i najlepszą kompleksową ofertę znajdziesz właśnie u nas.

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top