jupitertransport

Transport jachtów i łodzi

Zorganizuj transport łodzi oraz transport jachtów z Jupiter. Nasza firma przewozowa od lat świadczy tego rodzaju usługi. Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu możemy świadczyć tego typu usługi transportowe na wysokim poziomie. Sprawdź naszą ofertę!

Bezpieczny transport łodzi motorowych i żaglowych

Chcesz zlecić transport łodzi na przyczepie? Chętnie podejmiemy się realizacji takiego zadania!

Organizujemy przewóz łodzi różnego rodzaju – zarówno tych, które zapewniają komfort podczas długich dni na rybach, jak i tych, które są wykorzystywane do celów rekreacyjnych czy turystycznych. Nasza firma transportuje: 

Niezależnie od rozmiaru i typu przewożonej łodzi, możesz liczyć na nasz profesjonalizm i fachowe podejście. Nasza ekipa z zaangażowaniem i dbałością o nawet najmniejsze detale zorganizuje każdy transport łodzi motorowych czy żaglowych. Bez problemu zrealizujemy przewóz łodzi wędkarskiej czy sportowej.

Szczególną troską obejmujemy kwestie związane z bezpieczeństwem, aby łódź naszych klientów była odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzenia podczas przewozu i mogła w doskonałym stanie dotrzeć do celu. Dbamy o bezpieczne ułożenie łodzi do transportu.

Jesteśmy przy tym elastyczni i dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych wymagań klienta. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy transport dopasowany do Twoich potrzeb!

transportujemy:

Transport jachtów – usługi transportu dużych jednostek

Oferujemy również transport jednostek pływających o zdecydowanie większych gabarytach niż łodzie. Jupiter może zorganizować przewóz dużych jachtów, katamaranów, kutrów, barek czy promów śródlądowych.

Z nami przewieziesz wielofunkcyjne jachty i łodzie na jeziora oraz wyprawy morskie. Zorganizujemy przewóz jachtu według Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest transport jachtu na lawecie, czy też konieczne jest wykorzystanie naczep niskopodwoziowych. Dysponujemy odpowiednią flotą pojazdów do przewozu jednostek pływających.

Ze względu na rozmiary usługi transportu dużych jednostek pływających często mają nienormatywny charakter. W Jupiter mamy jednak duże doświadczenie, jeśli chodzi o transport ponadgabarytowy. Potrafimy sprawnie organizować tego typu operacje logistyczne. Mamy odpowiednie pozwolenia i licencje, a w razie potrzeby wiemy, jakie przepisy obowiązują przewoźnika oraz gdzie i jak uzyskać wymagane zezwolenia. Pomagamy naszym klientom zgromadzić niezbędną dokumentacją i załatwić wszelkie kwestie administracyjno-prawne związane z przewozem.

Z Jupiter Twój jacht jest w dobrych rękach. Z nami możesz bezpiecznie i tanio przetransportować jachty drogą lądową do każdego miejsca w Europie!

transport jachtów i łodzi

Rodzaje transportu

Jupiter – twoja firma przewozowa do
transportu jachtów i łodzi

Z Jupiter możesz przetransportować łódź lub jacht (jachty i łodzie mieczowe, mieczowo-balastowe, balastowe). To jednak nie jedyne pływające środki transportu, które możemy przewieźć. 

Usługi transportowe Jupiter są kierowane przede wszystkim do takich podmiotów jak dystrybutorzy, eksporterzy, importerzy i producenci pojazdów wodnych, hurtownie oraz sklepy żeglarskie. Obsługujemy firmy zajmujące się wynajmem łodzi i jachtów, organizacją transportu wodnego i rekreacyjnego wykorzystania tego typu jednostek, organizatorów zawodów sportowych i sportowców, organizatorów spotkań firmowych i integracyjnych, wędkarzy. Możemy zapewnić obsługę transportową sprzętu wodnego na eventach i imprezach takich jak spływy kajakowe czy zawody wioślarskie.

Zlecenia na przewóz łodzi i jachtów przyjmujemy jednak zarówno od partnerów biznesowych, jak i od osób prywatnych. Pomagamy miłośnikom żeglugi i wypoczynku na wodzie, którzy chcą kupić własną jednostkę pływającą i nie mają możliwości transportu łodzi lub jachtu we własnym zakresie. Przewozimy jachty i łodzie używane, a także jednostki nowe, które – na przykład – dopiero mają trafić na miejsce wodowania.

Do Jupiter możesz się również zgłosić, gdy potrzebujesz transportu:

Przewozimy również:

Spedycja i transport łodzi lub
jachtu w kraju i zagranicą

transport łodzi i jachtu w kraju i zagranicą

Jupiter to nie tylko transport jachtów i łodzi wodnych, ale i ich spedycja. Klientom oferujemy możliwość transportu łodzi lub jachtu, a także kompleksową organizację przewozu jednostki pływające – zarówno na małe, jak i na duże odległości.

Jako przewoźnik łodzi i jachtów dysponujemy odpowiednim sprzętem do realizacji tego typu zadań. Na naszą flotę składają się lawety i naczepy niskopodwoziowe. Posiadamy odpowiedni sprzęt do zabezpieczenia ładunku. Do przewożenia łodzi i jachtów wykorzystujemy sprzęt w pełni sprawny, odpowiednio dostosowany do każdego zlecenia.

Masz jacht motorowy lub łódź produkcji włoskiej, francuskiej lub skandynawskiej, które chciałbyś sprowadzić do Polski? Chcesz przewieźć łódź z Polski do innego kraju Europy? A może chciałbyś dostarczyć swoją łódź na któreś jezioro lub rzekę w kraju? Z Jupiter zrobisz to szybko i profesjonalnie!

Usługi transportowe wykonujemy w Polsce i zagranicą. Zapewniamy transport jachtu lub łodzi:

W transporcie międzynarodowym

W transporcie krajowym

Dlaczego warto wybrać Jupiter do transportu
jachtów i łodzi?

Transport jachtów i łodzi – cena usług Jupiter

Każdy transport jachtów i łodzi wodnych jest wyjątkowy. Nie ma dwóch takich samych zleceń. Dlatego oferujemy indywidualną wycenę usługi, dostosowaną do potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci nasze możliwości transportu łodzi i jachtów oraz cennik!

Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta. Niezależnie od tego, czy jesteś wędkarzem, właścicielem łodzi lub jachtu czy producentem, możesz liczyć na nasz profesjonalizm i sprawność w działaniu. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top