jupitertransport

Usługi transportowe Łódź

Jesteśmy firmą, która od lat działa w branży TSL. Oferta Jupiter dotyczy takich usług jak przewozy towarów, spedycja i kompleksowa obsługa logistyczna dla firm, zakładów, stowarzyszeń, fundacji, urzędów oraz wszelkich instytucji i partnerów biznesowych działających na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. Usługi transportowe kierujemy również do osób prywatnych.

Każde zlecenie powierzone naszej firmie zrealizujemy w sposób profesjonalny, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Możemy to zagwarantować dzięki wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnej flocie samochodowej oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży przewozowej. Kiedy powierzysz nam swój ładunek, przekonasz się, jak łatwo, solidnie i wydajnie możemy dla Ciebie zorganizować transport krajowy lub zagraniczny.

Transport Łódź - usługi firmy Jupiter

Dołącz do grona klientów firmy Jupiter! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na usługi logistyczne w mieście Łódź oraz w województwie łódzkim. Jesteśmy otwarci na potrzeby transportowe zarówno tych partnerów biznesowych, którzy szukają firmy do stałej współpracy, jak i zleceniodawców potrzebujących zorganizować jednorazowy przewóz towarów.

Oferujemy szeroki zakres działań, jeśli chodzi o usługi transportowe w Łodzi i w województwie łódzkim. Realizujemy:

Interesuje Cię przewóz mebli, produktów AGD, elektroniki lub chcesz wykonać inne standardowe zlecenia? A może chciałbyś zrealizować transport specjalistyczny, np. transport chłodniczy lub nienormatywny transport łodzi i jachtów, transport maszyn przemysłowych i rolniczych lub przewóz gabarytów innego rodzaju? W takim razie Jupiter to firma, której szukasz!

Z nami wykonasz:

Możesz nam też zlecić:

W Jupiter do potrzeb klientów podchodzimy w sposób kompleksowy. Dbamy o to, by nasi klienci mieli zagwarantowane tanie przewozy ładunków w Łodzi i w województwie łódzkim. Ustalamy cennik w taki sposób, by nasze ceny były konkurencyjne. Zapewniamy przy tym profesjonalną obsługę każdego zlecenia.

Przewozy z firmą Jupiter - transport, spedycja, przeprowadzki

Nieważne, czy jest Ci potrzebny transport specjalny, czy też zwykłe usługi transportowe w Łodzi i okolicach. W Jupiter nie tylko dostarczymy Twój ładunek na czas do miejsca jego przeznaczenia, ale i pomożemy w organizacji przewozu, czyli jego spedycji. Nasze usługi logistyczne obejmują również przeprowadzki. Trzydzieści lat doświadczenia, wykwalifikowany zespół pracowników i nowoczesna flota transportowa, tysiące zrealizowanych przewozów i wielu zadowolonych klientów – to właśnie logistyka z firmą Jupiter!

Łódź - transport krajowy i transport międzynarodowy

usługi transportowe Łódź

Z nami dotrzesz do każdego miejsca w kraju i zagranicą. Bez znaczenia, czy chcesz zrealizować transport krajowy, na przykład do takich miast jak Warszawa, Kielce, Toruń, Katowice lub Wrocław, czy transport międzynarodowy, do metropolii takich jak Amsterdam, Londyn, Rzym, Ateny, Bruksela, Lizbona czy Oslo. Obejmujemy zasięgiem cały kraj i całą Europę, więc możesz nam zlecić przewóz ładunków do dowolnego miejsca na tym obszarze. Z nami zrealizujesz chociażby transport odzieży na wieszakach z Łodzi do Holandii oraz do Anglii.

Łódź - spedycja i usługi logistyczne

transport Łódź

W Jupiter oferujemy także bardziej kompleksowe usługi logistyczne, w tym usługi magazynowe i usługi spedycyjne. Potrzeba Ci spedycja w Łodzi? Szukasz spedytora w województwie łódzkim? Możesz liczyć na naszą firmę! Sprawnie, efektywnie i szybko zajmiemy się obsługą logistyczną powierzonego nam ładunku. Z Jupiter możesz być spokojny o to, że Twoje towary dotrą do celu bezpiecznie i zgodnie z harmonogramem!

Łódź - przeprowadzki w województwie łódzkim

firma transportowa Łódź

Organizujemy również przeprowadzki krajowe i zagraniczne – np. z Łodzi do Olsztyna, z Łodzi do Berlina, czy z Paryża do Łodzi. Oczywiście, możemy zrealizować przeprowadzkę z i do dowolnego miejsca w województwie łódzkim, w Polsce lub w Europie. Sprawdź nasze usługi przeprowadzkowe – dzięki naszemu doświadczeniu i fachowości Twój dobytek bezpiecznie dotrze do celu. Twoja przeprowadzka może być łatwa i sprawnie zorganizowana, o ile powierzysz to zadanie naszej firmie.

Firma transportowa Łódź - przewóz towarów z Jupiter

W Jupiter do transportu towarów wykorzystujemy nowoczesny i sprawny tabor pojazdów. To samochody, które przechodzą regularne przeglądy, aby zagwarantować bezpieczeństwo przewozu ładunków naszych klientów. To profesjonalna flota, dzięki której możemy realizować transport rzeczy wszelkiego rodzaju – od sprzętu AGD takiego jak pralki czy lodówki, przez transport dostawczy artykułów spożywczych, przewóz mebli (np. materaca, łóżka, kanapy) czy stolarki budowlanej (drzwi oraz okien), aż po transport wielkogabarytowy (np. koparek i innych maszyn budowlanych) czy transport specjalny, jak w przypadku wózków widłowych lub sprzętu medycznego takiego jak na przykład tomografy, aparaty MRI, aparaty USG czy inkubatory.

W naszej flocie można znaleźć takie rodzaje pojazdów jak tir i bus do 3,5 t. Posiadamy naczepy niskopodwoziowe, kontenery transportowe, auta przystosowane do przewozu odzieży na wisząco, samochody, w których zamontowana jest winda załadowcza. Umożliwiamy również transport HDS. Wszystko to po to, aby móc wszechstronnie i kompleksowo realizować usługi transportowe w Łodzi i województwie łódzkim.

Zgłoś się do naszej firmy niezależnie od tego, jaki ładunek chcesz przewieźć. Pomożemy w spedycji lub zorganizujemy transport sejfów, kas pancernych, antyków, dzieł sztuki lub obrazów. Załatwimy przewóz instrumentów (np. fortepianów), elektroniki, materiałów płynnych (np. paliw, farb), materiałów budowlanych (szyb, kostki brukowej, cegieł, elementów konstrukcyjnych z betonu), surowców naturalnych, np. piasku, żwiru). Naszym priorytetem jest bezpieczne dostarczenie Twojego ładunku!

Usługi transportowe Łódź - nasz cennik

Jupiter, tak jak i inne firmy transportowe, ustala cennik i zakres usług po kontakcie z klientem. Wpływ na koszt usług transportowych ma wiele czynników. Takie kwestie jak liczba zaangażowanego personelu, odległość, charakter przewożonego ładunku, konieczność wykorzystania dodatkowego sprzętu czy dodatkowe wydatki organizacyjne sprawiają, że do każdego przewozu należy podejść indywidualnie. Zapewniamy jednak, że każdy nasz klient z Łodzi i regionu łódzkiego może liczyć na atrakcyjną ofertę, wychodzącą naprzeciw jego potrzebom i specyficznym oczekiwaniom.

Priorytetem firmy Jupiter jest zapewnienie efektywnych rozwiązań logistycznych, utrzymanych w konkurencyjnych cenach. Dążymy do zaspokojenia potrzeb naszych klientów poprzez elastyczność, solidność oraz fachową obsługę, niezależnie od rodzaju zlecenia. Współpraca z nami to nie tylko tani transport, ale przede wszystkim wysoki standard usług transportowych. Niech nasza profesjonalna ekipa zadba o sprawne i bezpieczne przewiezienie Twojego towaru. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top