jupitertransport

O firmie Jupiter

Nasza firma od lat oferuje kompleksowe usługi transportowe, dbając o niezawodność, terminowość i elastyczność obsługi zleceń na przewóz najróżniejszych towarów. Transport ładunków to dla nas coś więcej niż tylko proces logistyczny. To sztuka dopasowania się do unikalnych potrzeb każdego klienta, bo każde zlecenie jest inne. To profesjonalizm i partnerskie relacje, dzięki którym możemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. 

Szukasz firmy, która sprawnie przewiezie Twój ładunek do dowolnego miejsca w Polsce lub w Europie? Potrzebujesz przewoźnika, który bezpiecznie przetransportuje delikatne i wrażliwe na uszkodzenia towary? Chcesz współpracować z efektywnymi spedytorami i specjalistami z branży TSL? Gdy poznasz nas lepiej, z pewnością będziesz chciał zostać naszym partnerem.

flota i pracownicy firmy Jupiter transport

Firma transportowa Jupiter - postaw na
profesjonalistów

Firma Jupiter została założona w 1991 roku. Początkowo nasza działalność opierała się na organizacji krajowych i międzynarodowych przewozów mienia prywatnego. Nabierane z czasem doświadczenie pozwoliło nam poszerzyć ofertę o kolejne usługi transportowe. Staliśmy się specjalistami w zakresie przewozów drogowych w Polsce i zagranicą. Dziś działamy również jako spedytor oraz firma magazynowa, zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę logistyczną.

Obecnie na czele przedsiębiorstwa stoi syn założyciela firmy, kontynuując tradycję rodzinnej działalności. Piotr Łukaszuk energicznie, z pełnym zaangażowaniem dba o rozwój marki Jupiter, stawiając na innowacyjne rozwiązania logistyczne, partnerskie relacje z klientami i profesjonalną realizację usług transportowych. 

Filarem sukcesu i rozwoju firmy Jupiter jest zgrany zespół pracowników. Przez lata działalności konsekwentnie budowaliśmy ekipę, która wspólnie jest w stanie stanąć na wysokości każdego zadania i znaleźć rozwiązanie każdego problemu logistycznego. Nasi pracownicy biurowi, kierowcy i tragarze to drużyna z odpowiednimi kompetencjami, wiedzą i doświadczeniem, aby móc świadczyć usługi transportowe na takim poziomie, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i do nas wracali.

Jupiter to polska firma rodzinna z siedzibą w Kielcach. Przez lata działalności konsekwentnie rozbudowywaliśmy zarówno tabor samochodowy, jak i własne możliwości magazynowe, aby sprostać dynamicznym potrzebom rynku transportowego. Nasza nowoczesna flota, stale aktualizowana i ulepszana, stanowi solidną bazę do efektywnego i bezpiecznego przewozu towarów.

flota samochodowa Jupiter Transport

Bogate doświadczenie

57

Pracowników

100+

Zadowolonych klientów

50+ mln

Przejechanych kilometrów

30

Obsługiwanych krajów

Sprawna i profesjonalna firma transportowa

Nasze osiągnięcia w dziedzinie logistyki to wynik ciągłego doskonalenia naszych działań. Wypracowaliśmy skuteczne rozwiązania logistyczne, które pozwalają nam nie tylko obsługiwać standardowe zlecenia, ale również realizować nawet najbardziej skomplikowane i wymagające projekty. To nasza elastyczność, precyzja oraz zdolność do adaptacji pozwalają nam sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie stawia przed nami rynek transportowy.

Jupiter na osi czasu

2012
Założenie firmy Jupiter Transport Przeprowadzki
2013
Obsługa klientów indywidualnych przy przewozach mienia na terenie Polski i pomiędzy innymi krajami Europy
2016
Rozwój marki i poszerzenie floty o samochody chłodnie do dystrybucji artykułów wymagających przewozu w temperaturze kontrolowanej
2017
Obsługa klientów indywidualnych oraz firmy w zakresie przewozu mienia prywatnego, ładunki paletowe oraz dystrybucję na terenie Polski i Europy
2018
Rozwój i poszerzenie kompetencji o certyfikowane usługi spedycyjne dla firm i osób indywidualnych
2019
Działanie w pełnym zakresie usług transportowych tj.organizacja przeprowadzek, transport drogowy, specjalistyczny, ponadgabarytowy oraz usługi spedycyjne

Usługi transportu towarów – krajowe
i międzynarodowe

Świadczenie usług transportowych na wysokim poziomie to dla nas priorytet. Dlatego działamy z zaangażowaniem, pozwalającym nam sprawnie realizować każde zlecenie. Dbamy o to, by nasi klienci mieli poczucie bezpieczeństwa odnośnie powierzonych nam ładunków. Do problemów logistycznych naszych partnerów podchodzimy kompleksowo. Nie muszą się oni martwić o jakikolwiek aspekt transportu mienia. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia. Dzięki nam transport drogowy towarów staje się prostszy.

Bliska jest nam również troska o środowisko i wysokie standardy ekologiczne. Wiemy, że transport drogowy jest obciążeniem dla środowiska, dlatego staramy się minimalizować skutki uboczne pracy silników spalinowych. Objawia się to nie tylko poprzez optymalizację tras, działania mające na celu zmniejszenie emisji spalin i odpowiedni rozwój naszej floty, ale i inne praktyki mające na celu ochronę przyrody, takie jak inwestycje w sadzonki drzew. W naszej pracy wykorzystujemy również ekologiczne materiały pakowe do zabezpieczania mienia na czas transportu i magazynowania.

Fundamentem naszych działań są partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu potrzeb klienta. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne są silne relacje biznesowe, rozwijamy relacje z partnerami w sposób, który służy obu stronom. Stawiamy na uczciwość i transparentność, wnikliwie analizując potrzeby naszych klientów. Znajdujemy dla nich optymalne rozwiązania, zapewniając możliwie jak najniższe koszty obsługi i realizacji zleceń.

Klient zawsze na pierwszym miejscu - zapraszamy do konsultacji!

Niezależnie od skali czy specyfiki zlecenia, w Jupiter staramy się jak najlepiej wykonać powierzone nam zadania. Jeśli jest taka potrzeba, nasz zespół wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, znajdując rozwiązania logistyczne optymalnie spełniające ich wymagania. Zaufaj nam i stań się naszym partnerem już dziś, dołączając do grona zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami i przedstaw na swoje potrzeby biznesowe, abyśmy mogli zaoferować ci skrojoną na miarę ofertę współpracy!

Scroll to Top