jupitertransport

Usługi transportowe

Z Jupiter przewieziesz każdy ładunek! Od ponad trzydziestu lat świadczymy usługi transportu. Działamy sprawnie i efektywnie, niezawodnie dostarczając towary dla naszych klientów.

W Jupiter stawiamy na wysoką jakość usług transportowych. Jesteśmy solidnym partnerem, na którym można polegać. Bogate doświadczenie, nowoczesna flota pojazdów, terminowość i bezpieczeństwo to nasze najważniejsze, ale nie jedyne, atuty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i możliwościami firmy Jupiter!

Usługi transportu towarów – krajowe i międzynarodowe

usługi transportowe

W Jupiter realizujemy nie tylko usługi transportu towarów, ale i usługi przeprowadzkowe. Jeśli szukasz firmy, która pomoże ci w organizacji przeprowadzki, sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Jupiter realizuje usługi transportowe niezależnie od tego, czy potrzebujesz przewozu ładunku w kraju, czy zagranicę. W obu wypadkach jesteśmy do dyspozycji.

Zaufaj nam, a zapewnimy ci efektywne i bezproblemowe dostawy na każdą odległość, do każdego państwa i miasta w Europie. Skorzystaj z naszego doświadczenia i specjalistycznej floty pojazdów.

Nasze usługi transportowe krajowe i międzynarodowe to połączenie sprawdzonych rozwiązań logistycznych, fachowego know-how z branży TSL i pełnego pasji podejścia pracowników Jupiter. Jesteśmy specjalistami, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia.

Spełniamy potrzeby naszych klientów, niezależnie od stopnia skomplikowania przewozu towarów czy trasy dostaw.

Firma transportowa Jupiter – profesjonalizm i wysoka jakość

Jupiter jest firmą, która dba o to, by wykonywane usługi transportowe były realizowane profesjonalnie i efektywnie.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, specjaliści w dziedzinie transportu, na których zawsze możesz liczyć. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie – transport wykonywany przez naszą firmę jest szybki, niezawodny i terminowy.

Bardzo ważne są dla nas opinie klientów, którym pragniemy dostarczać rozwiązania optymalnie dopasowane do potrzeb. W Jupiter stawiamy na partnerskie relacje z naszymi kontrahentami.

Działamy elastycznie, a dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, możemy zaoferować usługi transportowe skrojone na miarę potrzeb naszych partnerów.

Bezpieczne usługi transportowe Jupiter

Usługa transportowa świadczona przez Jupiter to nie tylko standardowy przewóz towarów. To pełen zakres kompleksowych rozwiązań transportowych. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i nowoczesnej flocie pojazdów, możemy zagwarantować bezpieczne dostawy i sprawną obsługę każdego zlecenia.

Nasza oferta usług transportowych obejmuje wykorzystanie zróżnicowanego taboru samochodowego. To nowoczesne busy o ładowności do 3,5 tony, samochody ciężarowe z windą oraz naczepy o różnej zabudowie (plandeki, firanki, bardzo bezpieczne kontenery). Posiadamy również naczepy niskopodwoziowe, samochody-chłodnie i izotermy, lawety, pojazdy wyposażone w systemy HDS.

Nasza firma ma wszelki sprzęt niezbędny do tego, by świadczone usługi transportowe były efektywne i niezawodne.

Usługi transportowe busem do 3,5 tony

Jupiter oferuje usługi transportu międzynarodowego i transport krajowy do 3,5 tony. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów oraz doświadczeniu naszego zespołu, możemy bezproblemowo przewozić różnorodne produkty, gwarantując bezpieczny transport na każdą odległość.

Nasze usługi transportowe busem do 3,5 tony to pewność terminowej dostawy bez względu na rodzaj towaru, który mamy dostarczyć, nawet jeśli chodzi o produkty delikatne i ładunki wymagające szczególnego traktowania lub zabezpieczenia.

Ciężarowe usługi transportowe

Flota Jupiter to także samochody ciężarowe, dzięki którym możemy realizować krajowy i międzynarodowy transport drogowy. Dostęp do aut i naczep z różnorodną zabudową sprawia, że możemy podjąć się praktycznie każdego zlecenia.

Możemy przewieźć odzież na wisząco, meble, materace, sprzęt AGD i elektronikę, okna, produkty budowlane, europalety, części samochodowe i wiele innych produktów. Bez względu na rozmiar towarów lub ich specyfikę, nasz tabor samochodowy jest przystosowany do obsługi każdego rodzaju zlecenia.

Posiadamy naczepy pod kontenery, gwarantując bezpieczny transport wartościowych produktów, a także naczepy z zabudową typu plandeka. Dysponujemy również samochodami z windą załadowczą.

Usługi transportowe HDS i transport specjalistyczny

W Jupiter wykonujemy specjalistyczne usługi transportowe, przewożąc ładunki wymagające specjalnego traktowania. Tak jest w przypadku przedmiotów o nietypowym kształcie oraz wykraczających ponad dopuszczalne normy dotyczące wagi i wielkości, takich jak maszyny przemysłowe, niektóre maszyny rolnicze, elementy konstrukcyjne, jachty i łodzie, samochody i motocykle, etc.

Obsługujemy zlecenia na transport ponadgabarytowy i transport niskopodwoziowy. Organizujemy transport ADR. Ponadto, oferujemy usługi transportowe HDS – w razie potrzeby możemy zrealizować zlecenia wymagające wykorzystania pojazdów z hydraulicznym dźwigiem samochodowym.

Potrzebujesz specjalistycznego sprzętu takiego jak naczepa typu ruchoma podłoga albo chcesz zrealizować usługi transportowe wywrotką, bo masz do przewiezienia węgiel, piasek, pelet, trociny albo inne materiały sypkie? Masz nietypowe potrzeby transportowe? Skontaktuj się z nami! Działamy jako spedytor i nawet jeśli sami nie będziemy mogli zrealizować zlecenia, pomożemy ci w znalezieniu sposobu na przewóz ładunku!

Jupiter – tanie usługi transportowe

Rynek usług transportowych potrzebuje solidnych przewoźników. W tym zakresie można liczyć na firmę Jupiter. Co więcej, zachowując wysoką jakość obsługi, zapewniamy tanie usługi transportowe. Dbamy o to, aby mieć atrakcyjny cennik. Cena usług transportowych za km jest jednak uzależniona od czynników takich jak rodzaj towaru, charakter zlecenia, odległość, etc. Dlatego ustalamy ją indywidualnie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty.

Nasz cennik – cena usług transportowych za km – zapytaj nas o wycenę!

Jupiter to nie tylko tani transport, ale przede wszystkim profesjonalny, efektywny i szybki transport dowolnego rodzaju towarów. Nasze usługi przewozowe to gwarancja terminowej i bezpiecznej dostawy. Zaufaj naszym możliwościom i wybierz firmę Jupiter, dołączając do grona klientów zadowolonych z wysokiej jakości usług transportowych.

 

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top