jupitertransport

Transport Francja

Z Jupiter możesz liczyć na bezpieczny i szybki transport Francja – Polska. Regularnie realizujemy zarówno import z Francji, jak i eksport do Francji. Przewozimy ładunki drobnicowe i całopojazdowe. Organizujemy transport różnego rodzaju towarów – od wyrobów budowlanych, okien i drzwi, przez meble, wyroby tekstylne i odzież, żywność, aż po transport ADR i ładunki ponadgabarytowe. Oferujemy bezpieczny transport międzynarodowy Polska – Francja. Sprawdź nasze rozwiązania logistyczne!

Transport Francja – Polska – Francja

Jupiter to świetny wybór, gdy potrzeba solidnego partnera do realizacji transportu ciężarowego. W branży TSL działamy już od ponad 30 lat. Świetnie znamy rynek i wiemy, jak organizować samochodowy transport Francja – Polska lub transport Polska – Francja, by towary przewożone przez naszą firmę transportową docierały do odbiorcy bezpiecznie i terminowo.

Jeśli szukasz transportu do Francji, z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Nasze usługi transportowe Francja – Polska opierają się na nowoczesnej flocie pojazdów i świetnie wykwalifikowanej kadrze. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zdaj się na naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie i zdecyduj się na przewóz ładunków z Jupiter.

Transport do Francji - export

Republika Francuska to jedno z najważniejszych państw Europy i ważny partner handlowy Polski. To państwo z rozbudowanym sektorem usługowym, a także z rozwiniętym i nowoczesnym przemysłem oraz rolnictwem. W 2022 roku Francja była szóstym największym eksporterem na świecie. Rok wcześniej kraj ten wyeksportował towary o wartości 550 mld euro. Jednocześnie ogromne znaczenie dla Francji ma import. W 2021 roku sprowadzono do tego kraju towary o wartości 670 mld euro.

Jeśli chodzi o wymianę handlową z Francją z perspektywy Polski, kraj ten ma dla nas bardzo duże znaczenie. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego na 2022 rok, Republika Francuska była trzecim największym partnerem handlowym Polski. Wartość eksportu do Francji osiągnęła blisko 20 mld euro. Polski transport towarów do Francji obejmuje przede wszystkim wyroby przemysłu elektromaszynowego, przemysłu chemicznego, przemysłu spożywczego i rolnego, a także wyroby metalurgiczne.

transport Francja

Ważne miejsce, jeśli chodzi o transport z Polski do Francji, zajmują takie usługi jak transport aut i części samochodowych, transport leków, transport mebli, transport okien i drzwi czy transport żywności. Towary przewożone często do tego kraju z Polski to także akumulatory, opony, surowce, jak choćby miedź, sprzęt AGD i sprzęt elektroniczny. Możemy zorganizować transport do Francji z Polski każdego z tych rodzajów towarów.

Transport do Francji- import

Import z Francji do Polski ma mniejszą wartość niż eksport. Jednocześnie Francja zajmuje niższe, ósme, miejsce wśród polskich partnerów handlowych. W 2021 roku transport z Francji do Polski wart był niecałe 11 mld euro. Firmy transportowe sprowadzają jednak podobne rodzaje towarów co w przypadku eksportu. Te same branże mają też największy udział w wymianie handlowej. Wymienić tu można przemysł elektromaszynowy oraz przemysł samochodowy, przemysł chemiczny, przemysł metalurgiczny, przemysł spożywczy. Jeśli chodzi o import ładunki najczęściej sprowadzane, to m. in. samochody, leki, kosmetyki, perfumy, wyroby ze stali i żeliwa, środki czyszczące, meble, żywność, artykuły papiernicze. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci zrealizować profesjonalny transport Polska Francja tych oraz innych towarów, które masz do przewiezienia.

transport do i z Francji

Przewóz towarów z/do Francji

przewóz towarów Francja

Chcesz przeprowadzić szybki transport Francja – Polska? A może interesuje Cię tranzyt przez Francję do innego kraju Europy? W Jupiter zrealizujemy każdy przewóz ładunków, niezależnie od tego, czy potrzebna do tego celu będzie laweta niskopodwoziowa, lora, samochód HDS, bus transportowy, auto z windą załadowczą, kontener czy standardowy tir z naczepą typu plandeka lub firanka.

Możesz nam zlecić transport motocykla lub transport samochodów Francja – Polska. Z nami zrealizujesz transport mebli Francja – Polska. Dzięki nam przewieziesz ubrania (w tym odzież na wieszakach), okna i drzwi oraz materiały budowlane, żywność, sprzęt AGD i wiele innych towarów. Możesz też nam powierzyć gabarytowy transport niskopodwoziowy Francja – Polska.

Ponadto, zorganizujemy przewóz rzeczy Francja – Polska dla osób, które planują przeprowadzkę do tego kraju, a nawet przewóz paczek dla firm kurierskich i innych zainteresowanych podmiotów. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe, ale z chęcią nawiążemy stałą współpracę – co pozwoli nam zaoferować jeszcze bardziej atrakcyjne warunki na realizację usługi. Każdy nasz klient może liczyć na szybki i bezpieczny transport Francja – Polska, w tym transport door to door. Zdecyduj się na przewozy towarów z Jupiter!

Transport do Francji – nasze usługi

Wypróbuj nasze usługi transportowe Francja – Polska. Zapewniamy transport ładunków wszelkiego rodzaju. Sprawdź nasze możliwości!

Spedycja Francja

Republika Francuska ma duże znaczenie w handlu i międzynarodowym transporcie towarów. To jedno z najbardziej rozwiniętych państw Europy i kraj o bogatej historii oraz szerokich wpływach gospodarczo-politycznych na całym świecie. Doskonale potwierdzają to dane Międzynarodowego Funduszu Walutowego, z których wynika, iż pod względem PKB w ujęciu nominalnym zajmuje ona siódme miejsce spośród wszystkich krajów.

Jeśli chodzi o eksport Francja ustępuje jedynie Chinom, USA, Niemcom, Japonii i Wielkiej Brytanii, a jego wartość w 2022 roku wynosiła ponad 700 mld euro. Ważny dla tego kraju jest także import. Warto zaznaczyć, że aż około 2/3 towarów kraj ten sprowadza z innych państwa Unii Europejskiej, głównie z Niemiec, Belgii i Niderlandów. Dlatego spedycja międzynarodowa odgrywa dużą rolę w wymianie handlowej tego kraju. Istnieje duże zapotrzebowanie na usługi spedycji i transportu z Francji oraz do Francji, w szczególności na usługi transportu ciężarowego.

Nasza firma spedycyjna pomaga w organizacji spedycji i transportu z Francji i do tego kraju. Od lat obsługujemy zlecenia transportu towarów w zakresie ich przygotowania logistycznego – planowania, koordynacji, monitoringu i nadzoru nad realizacją, czyli tego, czym zajmuje się spedytor. Mamy niezbędne doświadczenie i profesjonalne kadry, dzięki którym transport i spedycja Francja – Polska przebiega sprawnie, bezpiecznie i terminowo.

Zapewniamy transport z udostępnianiem pozycji GPS, stały dostęp do kierowcy oraz dokładne raporty załadunku i dostawy. Każde zlecenie obsługuje dedykowany spedytor 24h, sprawujący nadzór nad realizacją zlecenia przez całą dobę. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze usługi spedycji!

spedycja Francja

Najważniejsze miasta Francji

Inne duże miasta na terenie Francji: Aix-en-Provence, Amiens, Angers, Argenteuil, Besancon, Boulogne-Billancourt, Bordeaux, Brest, Caen, Clemont-Ferrand, Dijon, Grenoble, Hawr, Le Mans, Lille, Limoges, Metz, Miluza, Montreuil, Nancy, Nimes, Orlean, Perpignan, Reims, Rennes, Rouen, Saint-Etienne, Tours, Tulon, Villeurbanne

Najważniejsze regiony Francji

Inne ważne regiony Francji: Hauts-de-France, Normandia, Owernia-Rodan-Alpy, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Region Centralny-Dolina Loary

Transport ciężarowy Polska Francja – podstawowe informacje

We Francji istnieje rozbudowana sieć autostrad, licząca sobie ponad 10 tys. km. Większość z nich ma charakter płatny, ale istnieją też autostrady bezpłatne, zarządzane przez państwo. Jest tam również wiele dróg ekspresowych, ułatwiających dotarcie do każdego miejsca w tym kraju.

Ze względu na znaczenie Paryża i system administracji państwa, numeracja autostrad jest powiązana z lokalizacją geograficzną. Autostrady o najniższych numerach są położone najbliżej stolicy, np. A1 to trasa z Paryża do Lille, a A6 prowadzi z Paryża do Lyonu. Numery powyżej 20 są przypisane autostradom na północy. Trasy z numeracją powyżej 30 znajdują się na północnym wschodzie, a na przykład A71 czy A75 to szlaki wytyczone w centrum kraju. Oprócz już tu wspomnianych szlaków ważną rolę odgrywają autostrady: A16 (wzdłuż północnego wybrzeża kraju w obrębie Normandii i Hauts-de-France), prowadzące do Calais A26, prowadzące z Paryża do granicy z Niemcami A4, łączące Niemcy z centrum Francji trasy A35 i A36, umożliwiające dotarcie do Włoch i Szwajcarii z Lyonu A40, A41 i A43, przebiegające wzdłuż południowego wybrzeża A8 oraz A9, a także prowadząca z Paryża do Bordeaux A10, przechodząca w poprowadzoną wzdłuż zachodniego wybrzeża trasę A63, łączącą Francję z Hiszpanią.

Transport we Francji jest możliwy na tych samych zasadach jak w innych krajach Unii Europejskiej Organizatorzy muszą pamiętać o takich dokumentach jak choćby list przewozowy czy odpowiednie pozwolenia, gdy realizowany jest transport ADR lub transport ponadgabarytowy. Kierowca powinien zaś mieć między innymi zaświadczenie o delegacji czy umowę o pracę. Firmy transportowe muszą mieć na uwadze, że Francja jest krajem, w którym wszelkie inspekcje są przeprowadzane skrupulatnie. Przewoźnik spoza tego kraju musi być gotowy na przedstawienie kontrolerom niezbędnej dokumentacji. Najlepiej mieć ją przetłumaczoną na język francuski.

Transport ciężarowy Francja – Polska obejmuje wiele rozmaitych produktów – od surowców i wyrobów przemysłowych, przez produkty chemiczne, drzwi i okna, meble, odzież, artykuły przemysłu spożywczego i rolnego, po transport chłodniczy, w ramach którego przewożone towary to między innymi leki i żywność szybko psująca się. Organizuje się też transport ADR i transport ponadgabarytowy. Największy udział w przewozach z i do Francji mają udział wyroby przemysłu elektromaszynowego, chemia, wyroby metalurgiczne oraz artykuły rolno-spożywcze.

Jako firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem mamy do zaproponowania szeroki wachlarz usług. Realizujemy transport drobnicowy Francja – Polska, a także transport całopojazdowy czy transport paletowy. Możemy zorganizować transport expresowy różnego typu produktów. Regularnie przewozimy na tym kierunku sprzęt AGD, odzież (także odzież na wisząco), meble, okna i drzwi, leki, żywność, ładunki ponadgabarytowe. Transportujemy również samochody i części samochodowe. Oferujemy także usługi spedycji oraz organizujemy przeprowadzki Francja – Polska.

Ile kosztuje transport z/do Francji ? - cena

Usługi transportowe ładunków zawsze są wyceniane indywidualnie ze względu na szeroki zakres czynników, od których zależy cena transportu. Na koszt usługi wpływa chociażby liczba zaangażowanego personelu, rodzaj transportu, charakter ładunku i jego ilość. Bardzo duże znaczenie ma dystans i zakres usługi.

W Jupiter dbamy jednak o to, aby nasz cennik transportu Francja – Polska był jak najbardziej atrakcyjny dla klientów. Pilnujemy, aby koszty usługi były jak najniższe. Pragniemy zapewniać tani transport do Francji, rzetelnie, szybko i sprawnie realizując każde zlecenie. Dla Jupiter klient zawsze jest na pierwszym miejscu, a my pracujemy na jego dobre opinie. Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości, jeśli chodzi o szybki transport towarów do Francji i z tego kraju.

Transport międzynarodowy w Europie

Organizujemy transport Francja – Polska – Francja, ale z naszych usług można też skorzystać w przypadku transportu towarów do innych krajów Europy. Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą pełną ofertę transportu ładunków także na innych kierunkach międzynarodowych.

Obsługiwane kierunki

transport Austria

Austria

transport Bługaria

Bługaria

transport Chorwacja

Chorwacja

transport Cypr

Cypr

transport Czechy

Czechy

transport Dania

Dania

transport Estonia

Estonia

transport Grecja

Grecja

transport Węgry

Węgry

transport Irlandia

Irlandia

transport Łotwa

Łotwa

transport Litwa

Litwa

transport Luksemburg

Luksemburg

transport Słowenia

Słowenia

transport Hiszpania

Hiszpania

transport Szwecja

Szwecja

transport Turcja

Turcja

transport UK

UK

transport USA

USA

transport Malta

Malta

transport Portugalia

Portugalia

transport Rumunia

Rumunia

transport Słowacja

Słowacja

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top