jupitertransport

Usługi magazynowe

Procesy logistyczne obejmują więcej niż tylko transport i organizację przewozu ładunków. To także usługi magazynowania, dzięki którym możliwa jest sprawna dystrybucja towarów i efektywna obsługa łańcucha dostaw. Jest to też jeden z elementów oferty firmy Jupiter.

Zapewniamy magazynowanie towarów dopasowane do potrzeb klienta. Obsługujemy zarówno tych kontrahentów, którym potrzebne jest magazynowanie wielkopowierzchniowe, jak i partnerów, którym wystarczy wykorzystanie magazynów self storage lub magazynów o małej powierzchni. Kluczowym aspektem naszej działalności jest elastyczność.

Jupiter to szeroki zakres usług magazynowych. Organizujemy magazynowanie zwykłe, magazynowanie celne, magazynowanie w kontrolowanej temperaturze, przeładunek i składowanie towarów, konfekcjonowanie oraz inne rozwiązania magazynowe. Nasze usługi są dostępne zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Europy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Magazynowanie z Jupiter
– profesjonalne rozwiązanie magazynowe

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w transporcie i spedycji, ale Jupiter to nie tylko transport do i z miejsc składowania. To także kompleksowa obsługa magazynowa, obejmująca wyładunek, załadunek, bezpieczne magazynowanie towarów, udostępnianie i wynajem powierzchni magazynowej do dyspozycji klienta, a także inne, dodatkowe usługi magazynowe produktów.

Nasza oferta jest skierowana do klientów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy otwarci na kooperację z każdym partnerem, który szuka wysokiej jakości usług magazynowych. Bez względu na branżę, w jakiej działa Twój biznes, czy rodzaj towarów, które musisz przechować, możesz liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalizm, co pozwoli Ci spokojnie skoncentrować się na innych aspektach swojej działalności.

usługi magazynowe

Jupiter to:

Jako firma magazynowa współpracujemy ze sprawdzonymi i wiarygodnymi partnerami logistycznymi. Oznacza to, że nawet jeśli sami nie świadczymy pewnych usług, możemy pomóc naszym klientom w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania.

Nasze usługi magazynowania

Dla wielu naszych klientów, na rzecz których realizujemy transport drogowy lub przeprowadzki, sam przewóz ładunku to za mało. Niektórym z nich potrzebny jest magazyn przeładunkowy. Inni wymagają czasowego składowania mienia. Jeszcze inni szukają kogoś, kto pomoże usprawnić proces łańcucha dostaw. Oferowane przez Jupiter usługi logistyki magazynowej są odpowiedzią na te oczekiwania klientów.

Jesteśmy doświadczoną firmą, która działa w branży od lat. Wiemy, jak sprawnie zorganizować przechowywanie mienia, przeładunek materiałów, składowanie oraz specjalistyczne usługi magazynowe, takie jak choćby kompletacja towaru, jego etykietowanie, pakowanie i pełną obsługę logistyczną. Partnerzy Jupiter mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz wszelką pomoc, jaka jest potrzebna przy realizacji usług składowania i magazynowania produktów.

Oferujemy wynajem powierzchni magazynowej zarówno o krótkoterminowym, jak i długoterminowym charakterze. Działamy profesjonalnie i kompleksowo, elastycznie odpowiadając na indywidualne potrzeby klienta. Gwarantujemy przy tym pełną dyspozycyjność. Partnerom, którzy tego wymagają, zapewniamy możliwość całodobowego dostępu do magazynów i miejsc składowania rzeczy.

Oferta Jupiter obejmuje różne rodzaje usług magazynowych.

Sprawdź nasze możliwości i rozwijaj z nami swój biznes!

Magazynowanie towarów

Kompleksowa oferta magazynowania towarów stanowi jedną z podstawowych usług w dziedzinie logistyki magazynowej, świadczonych przez firmę Jupiter. Przechowujemy produkty naszych klientów od ich przyjęcia do wydania, z uwzględnieniem szeregu czynności, dzięki którym jest możliwe efektywne zarządzanie towarami. Dbamy o bezpieczeństwo przechowywanego asortymentu i zapewniamy odpowiednie warunki jego składowania.

Nasze usługi obejmują między innymi:

W przypadku niektórych towarów wymagających szczególnego traktowania, oferujemy możliwość składowania i magazynowania tylko w określonych warunkach. Zapraszamy do kontaktu i zadawania nam pytań w tej materii.

Magazyn
czasowego składowania

W Jupiter realizujemy kompleksowe usługi składowania towarów i mienia naszych klientów. Możemy przechować ładunek przez pewien czas, ułatwiając naszym partnerom procesy logistyczne. Okres magazynowania zależy jedynie od zapotrzebowania kontrahenta oraz uiszczania stosownych opłat. Na życzenie klienta do przechowywania towaru możemy wykorzystać kontenery magazynowe (20-stopowe, 40-stopowe).

Zapewniamy również magazyny przeładunkowe. Z Jupiter gwarantujemy:

Wynajem magazynów przy przeprowadzkach

Magazynowanie mienia na czas przeprowadzki to kolejny element oferty Jupiter. Nasza firma organizuje wynajem powierzchni magazynowej dla tych klientów, którzy w trakcie zmiany miejsca zamieszkania lub prowadzonej działalności, potrzebują miejsca na przechowanie swojego dobytku. W razie potrzeby nasze usługi obejmują również opiekę nad zwierzętami domowymi i roślinami należącymi do naszych kontrahentów przez delegowany personel do czasu finalizacji przenosin.

Jupiter zapewnia dostęp do magazynów self storage, doskonale sprawdzających się podczas przeprowadzki. To obiekty ubezpieczone, łatwo dostępne dla klientów od wczesnych godzin porannych do godzin wieczornych, które znakomicie nadają się do przechowywania mebli oraz mienia prywatnego. Łatwo dopasować wielkość wynajmowanego magazynu do potrzeb klienta. Można w nich również uzyskać opakowania i materiały do pakowania.

Magazynowanie z temperaturą kontrolowaną

Jupiter to także możliwość awaryjnego magazynowania produktów w kontrolowanej temperaturze (od -18 do +25 stopni Celsjusza). W razie potrzeby udostępniamy samochody-chłodnie (busy i ciężarówki), których komory ładunkowe mogą posłużyć jako tymczasowa przestrzeń magazynowa.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do przedstawicieli branży spożywczej, gastronomicznej i medycznej. Skorzystać z niej mogą na przykład restauracje, kawiarnie, hotele, piekarnie, hurtownie, zakłady produkcyjne, laboratoria oraz ośrodki lecznicze. Nasi klienci mogą przy tym liczyć na potwierdzenie zachowania stałej temperatury, np. w formie wydruku.

Partnerzy Jupiter mogą też liczyć na nasze usługi, gdy potrzebne są magazyny z kontrolowaną temperaturą. Pomagamy uzyskać dostęp do magazynów-chłodni, w których można przechowywać produkty głęboko mrożone oraz schłodzone. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków magazynowania takich towarów.

Inne rozwiązania magazynowe

Zakres usług logistycznych Jupiter obejmuje nie tylko magazynowanie, składowanie i transport towarów, ale i bardziej wyspecjalizowane działania na rzecz naszych klientów. Jako firma magazynowa podchodzimy kompleksowo do potrzeb kontrahentów, oferując m.in. usługi etykietowania towarów, paletyzowanie, konsolidację, kompletację i konfekcjonowanie produktów, usługi przeładunku, cross docking, rozładunek i załadunek kontenerów, zarządzanie towarami, wydanie towaru i pomoc w dystrybucji oraz spedycji produktów.

Nasze usługi magazynowania towarów obejmują kontrolę jakościową, ilościową oraz kontrolę użyteczności towaru. Na życzenie klientów możemy również prowadzić pełną dokumentację związaną z magazynowaniem i ewidencją magazynowanych towarów. W przypadku dużych zleceń zapewniamy możliwość wykorzystania systemów informatycznych.

Kompleksowe usługi magazynowe w Polsce i zagranicą

magazynowanie

Jupiter oferuje usługi logistyki magazynowej w całym kraju. Możemy zapewnić usługi składowania towarów w takich miastach jak Gdańsk, Poznań, Kraków, Warszawa czy Wrocław. Mamy również możliwość przechowywania produktów w innych ośrodkach takich jak choćby Łódź, Lublin, Katowice, Szczecin albo Białystok.

magazynowanie towarów

Oferta magazynowania towarów Jupiter obejmuje również sieć magazynów w innych państwach Europy. Możemy zorganizować składowanie towarów w obiektach znajdujących się w takich lokalizacjach jak choćby Praga, Paryż, Londyn, Manchester, Rzym, Madryt, Barcelona, Berlin, Kolonia, Amsterdam, a także innych mniejszych miejscowościach zagranicą.

Realizacja usług magazynowych Jupiter obejmuje także magazynowanie celne i obsługę celną. W razie problemów z odprawą, na przykład na granicy ze Szwajcarią, Anglią czy Norwegią, dbamy o bezpieczne przechowywanie produktów naszych klientów, organizując składowanie towarów do czasu wyjaśnienia sprawy. Nasze usługi to również sporządzanie dokumentacji celnej oraz ubezpieczeniowej.

Wynajem powierzchni magazynowej
w województwie świętokrzyskim

Logistyka magazynowa Jupiter w województwie świętokrzyskim to przede wszystkim dwa obiekty w dogodnej lokalizacji, w pobliżu drogi ekspresowej S7, przebiegającej z Gdańska, przez Warszawę i Kraków, do Rabki-Zdrój. Nasze miejsca magazynowe są ogrzewane, nie ma w nich wilgoci, a ponadto są ubezpieczone. Jako że bezpieczeństwo składowanych towarów jest dla nas priorytetem, są to miejsca strzeżone i monitorowane.

W Kielcach umożliwiamy wynajem miejsc magazynowych typu self storage. To magazyny samoobsługowe o powierzchni od 1 m2 do 30 m2 w trzykondygnacyjnym budynku magazynowym z windą i dodatkowymi udogodnieniami takimi jak wózki magazynowe i regały. Z kolei w Suchedniowie dysponujemy magazynem o powierzchni 3000 m2. Do naszych obiektów można dojechać dużym autem, takim jak ciężarówka z kontenerem. Zapewniamy możliwość wjazdu z paletami oraz wjazd sprzętem wyższym niż standardowym, a także załadunek z boku lub z tyłu naczepy.

logistyka magazynowa

Nasi klienci mogą liczyć na komfortowy dojazd do magazynów oraz łatwy dostęp do miejsc parkingowych na terenie tych obiektów. Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz możliwość dopasowania wynajmowanej powierzchni do zapotrzebowania klienta, zarówno w wynajmie krótkoterminowym, jak i długoterminowym. Jupiter to dobre warunki magazynowania towarów!

Koszt magazynowania z Jupiter

Opłata za magazynowanie zależy od wielu czynników. Znaczenie ma rodzaj magazynowanego towaru, jego ilość oraz wielkość, okres magazynowania, lokalizacja magazynów. Ceny usług magazynowych produktów, które wymagają specjalnego traktowania – na przykład przechowywania w kontrolowanej temperaturze – mogą znacznie różnić się od cen składowania w zwykłych warunkach. Z tego względu firmy magazynowane zawsze dopasowują koszt usług indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Dla Jupiter ważne jest jednak, aby nasza oferta miała konkurencyjny charakter, a cena magazynowania była atrakcyjna dla klienta. W przypadku wynajmu długoterminowego możemy zaoferować korzystne rabaty oraz jesteśmy otwarci na negocjacje. Chętnie nawiążemy stałą współpracę. Oferując możliwość magazynowania towarów, pragniemy usprawniać procesy logistyczne naszych klientów.

Niezależnie od tego, czy działamy na rzecz przedsiębiorstwa, które potrzebuje miejsca do przechowywania dużej liczby produktów, czy osoby prywatnej, wymagającej jedynie niewielkiego schowka na rzeczy, nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę. Pragniemy, by składowanie towarów w magazynie było procesem prostym i wygodnym, a jednocześnie opłacalnym dla każdego, kto z nami współpracuje.

Zgłoś się do nas i zapytaj nas o wycenę. Dowiedz się, jakie korzyści może przynieść Tobie lub Twojej firmie magazynowanie towarów z Jupiter.

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top