jupitertransport

Usługi transportowe Katowice

Zleć transport firmie Jupiter! W branży TSL działamy od lat, świadcząc usługi transportowe dla firm i przedsiębiorstw, instytucji oraz prywatnych podmiotów działających na terenie Katowic oraz województwa śląskiego. Nasze usługi obejmują przewozy towarów, usługi spedycji, usługi przeprowadzkowe oraz inne usługi logistyczne. Sprawdź nas!

Współpraca z Jupiter to gwarancja profesjonalnego podejścia do realizowanych zadań. Sprawnie i terminowo organizujemy transport towarów, działając zarówno na kierunkach krajowych, jak i międzynarodowych. Powierz nam swój ładunek i zdaj się na naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Dzięki nowoczesnej flocie i świetnie wykwalifikowanym fachowcom, Twój ładunek bezpiecznie dotrze z Jupiter do dowolnego miejsca w Polsce i w Europie.

Transport Katowice - usługi firmy Jupiter

W Jupiter doskonale znamy się na swoim fachu. Wiemy, jak poradzić sobie z każdym rodzajem ładunków. Jesteśmy otwarci zarówno na stałą współpracę, jak i jednorazowy przewóz towarów. Skorzystaj z oferty i wybierz nasze usługi logistyczne w Katowicach i województwie śląskim.

W Jupiter oferujemy różne usługi transportowe. W Katowicach i w województwie śląskim realizujemy:

Dla nas nie ma znaczenia, czy interesuje Cię transport AGD, sprzętu elektronicznego, przewóz papieru, produktów chemicznych lub części samochodowych, czy bardziej pragniesz kogoś, kto wykona dla Ciebie transport specjalistyczny. Dzięki nam przewieziesz żywność lub leki, zrealizujesz transport chłodniczy oraz przewóz gabarytów, np. transport maszyn przemysłowych i rolniczych czy nienormatywny transport łodzi i jachtów. Przewieziemy dla Ciebie każdy ładunek!

Z nami wykonasz:

Możesz nam też zlecić:

Oferta Jupiter ma kompleksowy charakter. Gwarantujemy tanie przewozy ładunków w Katowicach i w województwie śląskim. Nasz cennik konstruujemy w taki sposób, aby ceny transportu z Jupiter były jak najbardziej atrakcyjne dla klienta. Powierz nam swój ładunek, a sprawnie i profesjonalnie zrealizujemy jego transport.

Przewozy z firmą Jupiter - transport, spedycja, przeprowadzki

Nasze usługi transportowe w Katowicach i okolicach obejmują zarówno transport zwykłych ładunków, jak i transport specjalny. Pomożemy w spedycji Twoich towarów oraz w ich przewiezieniu. W branży TSL działamy od ponad trzydziestu lat. Mamy odpowiednie doświadczenie i wykwalifikowany personel, aby sprostać każdemu zadaniu. Możemy też pomóc w organizacji przeprowadzki.

Katowice - transport krajowy i transport międzynarodowy

usługi transportowe Katowice

Z Jupiter nie musisz się martwić o żaden aspekt organizacji przewozu. Wskaż nam tylko ładunek oraz punkt docelowy, a my zajmiemy się resztą. Gdańsk, Białystok, Lublin, Warszawa, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Szczecin – to tylko kilka największych miast, do których regularnie kursujemy. Dotrzemy też do mniejszych ośrodków w każdym z województw. Ponadto, z Jupiter możesz liczyć nie tylko na transport krajowy, ale i transport międzynarodowy. Organizujemy przewóz ładunków do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Węgier, Czech, Słowacji i wielu innych państw kontynentu.

Katowice - spedycja i usługi logistyczne

transport Katowice

Dla klientów, którzy są zainteresowani zleceniem nie tylko transportu, ale i kompleksową obsługą przewozu towarów, oferujemy usługi spedycyjne oraz inne usługi logistyczne, np. usługi magazynowe. Interesuje Cię spedycja w Katowicach? Masz firmę, która potrzebuje takich usług w województwie śląskim? Spedytorzy Jupiter są właśnie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, a my zadbamy, by Twój towar został szybko odebrany i bezpiecznie przewieziony do celu.

Katowice - przeprowadzki w województwie śląskim

firma transportowa Katowice

Transport oraz spedycja to nie wszystko, co Jupiter ma do zaoferowania. Ważnym elementem naszej działalności są przeprowadzki krajowe i zagraniczne. Dzięki nam bezproblemowo zmienisz miejsce swojego zamieszkania lub przeniesiesz siedzibę biura, zakładu czy firmy. Możemy zorganizować przeprowadzkę zarówno w obrębie miasta Katowice, jak również z i do dowolnego miejsca w województwie śląskim oraz w innych województwach w kraju. Oprócz tego możesz liczyć na przeprowadzkę na kierunkach międzynarodowych, na przykład z Katowic do Rzymu czy z Pragi do Katowic.

Firma transportowa Katowice - przewóz towarów z Jupiter

W Jupiter działamy profesjonalnie. Posiadamy nowoczesny zestaw pojazdów, dzięki którym świadczymy wysokiej jakości usługi transportowe. Dbamy o ich sprawne działanie, regularnie przeprowadzając niezbędne przeglądy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia szybki i bezpieczny przewóz towarów każdego rodzaju.

Nasza firma ma szerokie doświadczenie, jeśli chodzi o transport rzeczy. Bez trudu przewieziemy elektronikę i AGD takie jak pralki czy lodówki, zorganizujemy przewóz mebli (np. materaca, łóżka, kanapy), przygotujemy transport dostawczy artykułów spożywczych, leków i farmaceutyków oraz innych towarów. Realizujemy także transport wielkogabarytowy (np. koparek oraz innych maszyn budowlanych i przemysłowych), a także przewóz samochodów, motocykli wózków widłowych i innych pojazdów.

W pracy wykorzystujemy rozbudowaną flotę samochodową. Klienci w Katowicach i w województwie śląskim mogą na nas liczyć niezależnie od tego, czy do przewozu potrzebny jest tir, bus do 3,5 t, laweta czy przyczepy niskopodwoziowe. Mamy auta, w których wykorzystywana jest winda załadowcza, a także samochody umożliwiające transport HDS oraz transport kontenerami czy transport paletami. Mamy również pojazdy przystosowane do przewozu odzieży na wisząco.

Możemy też zorganizować transport sejfów, kas pancernych, antyków, dzieł sztuki i obrazów. Zrealizujemy spedycję lub przewóz dużych instrumentów (choćby fortepianów), materiałów płynnych (farb, paliw) oraz materiałów budowlanych (dotyczy to na przykład cegieł, elementów konstrukcyjnych z betonu, szyb, kostki brukowej) i surowców naturalnych, np. żwiru i piasku. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług – w Jupiter przyjmiemy każdego klienta z Katowic i okolic.

Usługi transportowe Katowice - nasz cennik

Wszystkie firmy transportowe ustalają cennik indywidualnie, zależnie od zakresu usług, których klient oczekuje, ilości przewożonego towaru, odległości, wykorzystanego sprzętu i wielu innych czynników. Koszt usług transportowych Jupiter jest zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb partnera biznesowego. Zapraszamy wszystkich naszych potencjalnych klientów z Katowic i województwa śląskiego do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić Ci najkorzystniejszą ofertę na usługi transportowe.

Tani transport może iść w parze z solidną obsługą, profesjonalnym podejściem i efektywną realizacją zleceń na przewóz towarów. Gwarantujemy wysoki standard transportu ładunków, zapewniając szybki i bezpieczny transport towarów do każdego miejsca w Polsce i w Europie.

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy! Napisz do nas
lub zadzwoń i poznaj nasze możliwości!

Scroll to Top